O północy Toronto Raptors na własnym parkiecie zmierzą się z Los Angeles Clippers. Kluczem do zwycięstwa dla obrony LAC będzie zatrzymanie rozpędzonego w ostatnim czasie DeMar DeRozana. Wcześniej na Brooklynie miejscowi Nets podejmą starcie z Kevinem Durantem i Russellem Westbrookiem.

BROOKLYN NETS – OKLAHOMA CITY THUNDER godz. 21:30 transmisja na żywo w STS TV.

STS TV daje wam okazję, aby jeszcze przed snem złapać trochę NBA. O 21:30 Brooklyn Nets na własnym parkiecie zmierzą się z Oklahomą City Thunder Kevina Duranta i Russella Westbrooka. Goście będą faworytami tego spotkania, niemniej drużyny gotowe do walki o mistrzostwo zawsze muszą uważać na te, które nie mają nic do stracenia.

Niewiele się zmieniło na Brooklynie po zwolnieniu Lionela Hollinsa. Zespół nadal nie jest w stanie włączyć się do walki z najlepszymi ekipami wschodniej konferencji. Szansa na play-offy kurczy się z każdą kolejną porażką. Niewykluczone jednak, że do modyfikacji rotacji drużyny dojdzie jeszcze przed zamknięciem zimowego okienka transferowego.

W Oklahomie natomiast starają się zwrócić na siebie uwagę otoczenia. KD mówił ostatnio, że drużyna jest niedoceniana w kontekście walki o finały wśród ekip zachodu. Czy są gotowi sprawić niespodziankę i wyeliminować San Antonio Spurs oraz/lub Golden State Warriors? Nigdy nie możesz lekceważyć drużyny, która ma w rotacji dwóch graczy kalibru MVP.

TORONTO RAPTORS – LOS ANGELES CLIPPERS godz. 00:00 transmisja na żywo w STS TV.

Jedna z najlepszych drużyn we wschodniej konferencji – Toronto Raptors, ma przed sobą jeszcze długą drogę, aby udowodnić otoczeniu NBA, że jest gotowa do walki o mistrzostwo. Najpierw będą musieli sobie poradzić na wschodzie z Cleveland Cavaliers. Czy taki scenariusz wchodzi w ogóle w grę? Biorąc pod uwagę duże rozchwianie w Ohio, wszystko jest na ten moment możliwe.

Swoją siłę Raptors mogą udowodnić m.in. w rywalizacji z Los Angeles Clippers, drużynie z zachodu o mistrzowskich aspiracjach. Największą przewagę Raps stanowi w tym momencie obwód – Kyle Lowry oraz DeMar DeRozan. Szczególnie ten drugi w przekroju ostatnich spotkań zaprezentował się jako jeden z najlepszych rzucających obrońców w NBA.

Czym odpowiedzą Clippers? Zespół nadal gra bez kontuzjowanego Blake’a Griffina, lecz pod jego nieobecność obowiązki związane z ofensywną produktywnością LAC przejęli Chris Paul i J.J. Redick. W międzyczasie do gry wrócił także DeAndre Jordan. Jego rywalizacja z Jonasem Valanciunasem może zdecydować o wyniku spotkania.

Untitled 2

fot. Mark Runyon | http://basketballschedule.net/
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj