PROBASKET dołączył do grona partnerów NBA. Dzięki tej współpracy nasi Czytelnicy otrzymają specjalną zniżkę w oficjalnym sklepie NBA!

PROBASKET jest największym portalem koszykarskim w Polsce. W lipcu tego roku ponad 150 tysięcy unikalnych użytkowników wygenerowało blisko dwa miliony odsłon. Największą uwagę poświęcamy najlepszej lidze świata i dlatego otrzymaliśmy zaproszenie do specjalnym Programów Partnerskich NBA.

ZAKUPY W OFICJALNYM SKLEPIE NBA

Do tej pory informowaliśmy Was o specjalnych promocjach w oficjalnym sklepie Nike oraz najciekawszych ofertach z Zalando Lounge. Teraz, po dołączeniu do grona partnerów NBA mamy dla Was specjalny kod rabatowy dający 10% zniżki w oficjalnym sklepie NBA – także na produkty wcześniej przecenione.

Link do oficjalnego sklepu NBA: http://bit.ly/oficjalnysklepNBA

Kod dający dodatkowe 10% zniżki: PROBASKET10
Kod PROBASKET10 działa także na produkty wcześniej przecenione!

W oficjalnym sklepie NBA jest po prostu wszystko!

Dlatego najważniejszą rzeczą, jaką musicie wiedzieć to, że KOD RABATOWY wpisuje się dopiero pod koniec robienia zakupów – ETAP 4 z 5 – najpierw system poprosi o nasz adres. Dopiero potem w kroku 4 z 5 jest pytanie „Do you have a discount code?” (jak na screenie po prawej). Tam właśnie wpisujecie kod PROBASKET10 i uzyskacie dzięki temu dodatkowe 10% zniżki, nawet jeśli produkty były już wcześniej przecenione.

Podane ceny są w Euro, bo jest to sklep europejski. Koszt przesyłki do Polski, to przeważnie 7,77 EUR (przy zakupach do 150 EUR).

Przed zakupami upewnijcie się, czy Wasz bank nie nalicza dodatkowych opłat za transakcje w walucie Euro.

W komentarzach możecie się podzielić najciekawszymi znaleziskami!
1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here