Wyniki NBA: Zacięta końcówka Celtów z Szerszeniami

6
2354

Poprzedniej nocy odbyły się trzy przedsezonowe mecze. Najwięcej emocji uświadczyli kibice spotkania pomiędzy Charlotte Hornets i Boston Celtics. Ekipy do samego końca walczyły o wygraną. Memphis Grizzlies i Los Angeles Clippers pokonali natomiast rywali nie grających na co dzień w NBA. Kawhi Leonard obserwował kolegów z ławki. Trener Doc Rivers nie ma zamiaru go przemęczać.

Czy widzieliście już najnowszy PROBASKET LIVE? Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 21:00 na YouTube PROBASKET. Na żywo i w formie video. Możecie komentować i zadawać pytania.

MACCABI HAIFA – MEMPHIS GRIZZLIES 88:123

CHARLOTTE HORNETS – BOSTON CELTICS 106:107

– Zespoły spotkały się w TD Garden. Dla obu był to pierwszy mecz w ramach pre-season. Obaj trenerzy zagrali optymalnym składem z zachowaniem rzecz jasna rozsądku i rozdzieleniem minut na wszystkich graczy. Charlotte Hornets po zaciętej pierwszej połowie, wyszli z szatni i runem 10:0 zbudowali wyraźną przewagę.

– Obraz gry podpowiadał, że Boston Celtics przegrywając 15 punktami odpuszczą i nie będą forsować tempa. Postanowili mimo wszystko powalczyć i wrócili do gry jeszcze przed rozpoczęciem finałowych 12 minut. Wygraną podopiecznych Brada Stevensa przypieczętował Grant Williams trafiając na 2 sekundy przed końcem dwa rzuty wolne, które dały C’s 4-punktowe prowadzenie.

– Kobi Simmons po trójce zniwelował stratę do punktu, ale na nic więcej Hornets nie wystarczyło czasu. Najlepszym punktującym meczu był Jayson Tatum kończąc z dorobkiem 20 oczek (8/14 FG, 3/8 3PT), 4 zbiórek i 3 przechwytów.

SHANGHAI SHARKS – LOS ANGELES CLIPPERS 87:127

PROBASKET LIVE: Power Ranking i chińska afera w NBA