Wygrał samochód na Konkursie Wsadów!

0
955

W konkursach wsadów od kilku lat profesjonalni dunkerzy mogą czasem wygrać bardzo duże nagrody. W tym materiale Grabo opowie Wam o konkursie wsadów, gdzie dla zwycięzcy czekał nowy Aston Martin! Konkurs odbył się w wyjątkowym miejscu – hangarze Jordana w Los Angeles, a w jury zasiedli m.in: Kyrie Irving i Jimmy Butler. Była to największa nagroda za konkurs wsadów w historii profesjonalnego dunkingu.

Piotrek Grabowski to profesjonalny dunker, od 2015 roku zajmuje się  wsadzaniem piłki do kosza. Pierwszy wsad wykonał w wieku 16 lat.

“Wszystko zaczęło się od tradycyjnego grania w kosza, ale moja koszykarska kariera nie była zbyt udana. Jestem osobą, która uwielbia być niezależna i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w dunkingu”.

“Wiele osób może się zapytać o co chodzi z tymi wsadami? Dunking to już osobna dyscyplina, w której skupiamy się już tylko na wsadach do kosza. Z roku na rok ta dyscyplina prężnie się rozwija i staje się coraz bardziej popularna. Coraz częściej jesteśmy zapraszani na róznego rodzaju konkursy oraz pokazy na całym świecie – Piotr “Grabo” Grabowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments