Takie incydenty w koszykówce kobiet nie zdarzają się również często, co w NBA. Dlatego, gdy już mają miejsce, są szeroko komentowane. W takcie meczu Dallas Wings i Phoenix Mercury doszło do solidnej przepychanki i wymachiwania pięściami. 

Sytuacja miała miejsce w połowie trzeciej kwarty. Brittney Griner w pewnym momencie wdała się w przepychankę z Kristine Anigwe. Druga nie chciała eskalować, ale Gringer zaczęła ją gonić, aż została zatrzymana. Obie zostały wyrzucone z parkietu. Dołączyły do nich Diana Taurasi, Briann January, Kayla Thornton oraz Kaela Davis. Mówimy więc o naprawdę solidnej grupie, która sobie przeskrobała. Zobaczcie, jak wyglądała cała sytuacja.

NBA: Maksymalne pieniądze dla DeMara DeRozana?


Skorzystaj z najnowszej oferty PZBUK – bonus powitalny 500 zł na start
Odbierz 100% bonus od depozytu do maksymalnie 500 zł.
1) Dokonaj depozytu
2) Aktywuj bonus podczas wpłaty
3) Odbierz dodatkową gotówkę i graj za dwa razy więcej!
– więcej informacji na stronie PZBUK>>

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET. Jest nas już ponad 1800!

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments