Nowa promocja na odzież i buty Under Armour potrwa tylko 2 dni! Zniżka wynosi nawet 70%! Specjalna oferta! W wyprzedaży jest ponad 2000 produktów znanej marki Under Armour, której ambasadorem jest między innymi Stephen Curry z Golden State Warriors. Produkty Under Armour na pewno są oryginalne, bo gwarantuje to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych!

Nie jesteś pewien czy to dobra oferta? Masz wrażenie, że ciągle na PROBASKET widzisz takie chwytliwie hasła?

Możesz przejrzeć nasze artykuły w specjalnym dziale „buty, testy, oferty” – tam zobaczysz, jakie wyprzedaże do tej pory promowaliśmy. Możesz porównać ceny itd.

Możecie być pewni, że jeśli na PROBASKET znajduje się artykuł z informacją o jakiejś promocji, to znaczy, że produkty są na pewno oryginalne oraz że ceny są wyjątkowe, okazyjne i naprawdę warto sprawdzić taką ofertę i poszukać czegoś dla siebie.

Tak też jest w tym przypadku. Jeśli lubicie markę Under Armour, to powinniście znaleźć coś dla siebie.

Ostatni raz tak duża promocja Under Armour była dwa miesiące temu.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja produktów firmy Under Armour w sklepie Zalando Lounge.
 • W sumie produktów objętych wysokim rabatem jest dokładnie 2215.
 • Jak przejdziecie do strony głównej sklepu, to znajdziecie cztery kategorie z produktami marki Under Armour:
 • Ubrania Under Armour dla mężczyzn – 627 produktów – https://tidd.ly/3hsLdtD
 • Ubrania Under Armour dla kobiet – 664 produktów – https://tidd.ly/3io6lCn
 • Buty i akcesoria Under Armour dla kobiet i mężczyzn – 575 produktów – https://tidd.ly/2RdGWzd
 • Buty i ubrania Under Armour dla dzieci i młodzieży – 349 produktów – https://tidd.ly/2RfmaiT
 • Buty i ubrania Under Armour na pewno są oryginalne, bo gwarantuje to Zalando Lounge – to sklep dla łowców okazji (jak robić w nim zakupy wyjaśniamy poniżej).
 • Zniżka wynosi od 40% do 70%! Zależy na który model.
 • Skrócony czas dostawy! Od 4 do 12 dni! (zależy który produkt)
 • Oferta ważna tylko do wtorku 15 września do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • Ważne! W sklepie są też inne ciekawe promocje, które warto sprawdzić!
 • Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9
To tylko przykład. W sklepie znajdziesz ogromny wybór!

Jak działa sklep Zalando Lounge? Wyjaśniamy!

Zalando znają wszyscy, ale czym jest Zalando Lounge? To sklep internetowy ze specjalnymi promocjami na produkty marek premium. Codziennie są nowe oferty, rabat wynosi od 40 do 70%, ale jest jeden MYK! Promocje aktywne są przez dwa lub trzy dni, a później, nawet, jeśli nie wszystkie produkty zostaną sprzedane, to promocje są wyłączane.

Zalando Lounge to miejsce dla łowców okazji. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty najpopularniejszych marek. Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Trzy ważne kwestie!

 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to czas dostawy. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.
 • Link do strony głównej sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Kolejne przykłady:

Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj