Oferty z ostatnich dni nie przestają nas zaskakiwać! Tym razem znaleźliśmy dla Was ubrania Nike Jordan oraz produkty Nike do pływania. Oferta jest ważna tylko przez 3 dni – do środy 15 kwietnia do godz. 23:59. Większość z tych produktów jest przeceniona od 40 do 60 procent. Zanim klikniecie w jeden z poniższych linków, przeczytajcie dokładnie poniższy artykuł!


Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach! To jest właśnie taka oferta! Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni!

W poniedziałek 13 kwietnia ruszyły dwie ciekawe promocje – Air Jordan oraz Nike (do pływania).

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocje Air Jordan oraz Nike do pływania.
 • Po wejściu na stronę główną są dwie kategorie:
  1. Jordan – dzieci i dorośli.
  2. Nike – swim, czyli pływanie.
 • W kategorii Air Jordan było kilka par butów, ale już się sprzedały. Jest za to dużo ubrań, ale !!! Dla dorosłych nie było ich dużo, dlatego piszemy uczciwie, co tam jest teraz, a nie co było o 7 rano. Teraz w kategorii Jordan znajdziecie blisko 300 produktów dla dzieci i młodzieży (sprawdźcie poniżej przykłady).
 • W kategorii PŁYWANIE są kąpielówki oraz stroje do pływania zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.
 • Zniżka na wiele z tych produktów wynosi od 40 do 60%!
 • Czas dostawy!!!
  To bardzo ważne! W przypadku promocji Jordan czas dostawy to od od 3 do 14 dni.
  W przypadku Nike SWIM czas dostawy jest dużo dłuższy – od 8 do 20 maja.
 • Obie oferty kończą się w środę 15 kwietnia o godz. 23:59!
 • Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • LINK DO SKLEPU: http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

We wtorek 14 kwietnia o godz. 23:59 kończy się wielka wyprzedaż w oficjalnym sklepie Nikeo niej przeczytasz tutaj.

O sklepie Zalando na pewno słyszeliście, ale czym jest Zalando Lounge?

Zalando Lounge to specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektóre z nich mają tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz z wybranego rozmiaru.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla “łowców okazji” i jeśli lubicie najpopularniejsze w Polsce marki jak Tommy Hilfiger czy Ralph Lauren, to możecie być pewni, że największe okazje zostaną przechwycone tuż po uruchomieniu oferty. Inaczej jest jednak z markami powszechnie dostępnymi jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, adidas, czy New Era, albo New Balance.

Korzystaliśmy już wcześniej z Zalando Lounge, dlatego napiszemy Wam o dwóch kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

WAŻNE! Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się tylko z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge bardzo pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.

Druga ważna kwestia to “czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 2-3 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada, bo czasem jak coś jest tańsze o ponad 50% niż w innych sklepach i od dawna chcieliśmy to kupić, to może jednak warto poczekać ?

Trzecia ważna sprawa, to “czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.

Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje sobie produkty, a potem wybiera jeden czy dwa z nich.

Koniec obu promocji – Jordan Brand oraz Nike SWIM w środę 15 kwietnia o godz. 23:59

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

Wybrałem 10 najlepszych produktów z promocji Nike!

We wtorek koniec wielkiej wyprzedaży w oficjalnym sklepie Nike! Zniżka do 58%!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here