Zbliżający się sezon Tauron Basket Ligi, podobnie jak minione rozgrywki, upłynie pod znakiem transmisji zmagań koszykarzy na antenach Polsatu. Czekają nas jednak pewne zmiany.


Dotychczas transmisję meczów Tauron Basket Ligi w sezonie regularnym przeprowadzano zazwyczaj w niedzielę o godzinie 20.00 i w poniedziałek (najczęściej w godzinach 18 -20.30). Stan ten ma jednak ulec zmianie. Adam Romański, Dyrektor Wydziału Rozgrywek PZKosz i komentator Polsatu, poinformował o wstępnych ustaleniach dotyczących transmisji w sezonie 2016/17.

Transmisje będą mieć miejsce na antenie Polsat Sport HD. Dotychczasowy kanał na którym obecna była TBL, ogólnodostępny Polsat Sport News, zostanie niebawem przekształcony w Super Polsat na którym poza sportem mają się pojawić też filmy czy seriale a 70 % pozycji z ramówki ma być dostępne dla osób z dysfunkcją narządu wzroku (poprzez audiodeskrypcję) oraz słuchu (poprzez napisy czy lektora języka migowego).


3 KOMENTARZE

  1. Mi tam pasi ten nowy rozkład, w tym starym o tej porze musiałem się uczyć xD i będę musiał 🙁 . W tym nowym zawsze o tej porze będę wolny

  2. Polsat Sport HD jest zakodowany i dostępny tylko na platformie satelitarnej więc to jest krok w tył. Piatek i niedziela to dobre dni ale godziny są zbyt wczesne- i to drugi krok w tył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj