Jeden z ulubieńców hali CRS, Nemanja Djurisić przedłużył kontrakt z aktualnym mistrzem Polski – Stelmetem BC Zielona Góra. Czarnogórzec będzie występował w barwach aktualnego mistrza Polski co najmniej przez najbliższy sezon.


Zdecydowałem się na podpisanie nowego kontraktu bo chcę walczyć o kolejne mistrzostwo. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy – mówi Nemanja na oficjalnej stronie zielonogórskiej ekipy. – Nie mogę się doczekać powrotu i tego, żeby znowu się z Wami wszystkimi zobaczyć – dodaje.

[ot-video][/ot-video]

Zależy mi na takich ludziach jak Nemanja. Zrobił duży postęp w ostatnim sezonie, który był jego pierwszym zawodowym rokiem gry w Europie. Bardzo rozwinął swoją grę. Zebrał bardzo dużo doświadczeń w grze w europejskich pucharach, poznał też specyfikę i charakter polskiej ligi. To bardzo ważne – mówi o swoim zawodniku nowy szkoleniowiec Stelmetu BC, Artur Gronek.

W poprzednim sezonie Djurisić wystąpił w 37 spotkaniach Tauron Basket Ligi. Tylko jedno z nich zaczął w pierwszej piątce. W całym sezonie notował średnio 7,4 punktu, 5,2 zbiórki, a jego średni eval wynosił 10,1.Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments