We Włocławku zaczęto budowę drużyny gotowej wywalczyć medal TBL w przyszłym sezonie. Po zakontraktowaniu Pawła Leończyka, dziś poinformowano o statusie dwóch zawodników.


Wiadomo, że z klubem zegna się Bartosz Diduszko, który skorzystał z opcji zawartej w umowie umożliwiającej rozwiązanie porozumienia z Anwilem. 29 – letni zawodnik wystąpił w minionym sezonie w 36 meczach w których notował średnio 8.4 punktów i 5.6 zbiorek.

„Bartek wybrał inną drogę. Taki jest sport. Jedni zawodnicy przychodzą, inni odchodzą. To ich praca i wiadomo, że każdy chce dla siebie jak najlepiej. Przywiązanie do barw klubowych rodem z życiorysu Igora Griszczuka minęło już dawno. Mimo, że nasze drogi się rozchodzą życzymy Bartkowi wszystkiego dobrego” – powiedział prezes zarządu KK Włocławek S.A., Arkadiusz Lewandowski.

Nieco inaczej rysuje się przyszłość Danilo Andjusicia. Klub byłby skłonny wciąż mieć zawodnika w kadrze zespołu, ale już na innych warunkach niż było to dotychczas. Nie wiadomo, czy dojdzie do renegocjacji kontraktu, ale na tę chwilę Andjusic nie jest już zawodnikiem Anwilu. Serb rozegrał w barwach włocławskiego klubu 27 spotkań w których średnio zapisywał na swoim koncie 9.4 punktów, 2.8 zbiórki i jedną asystę.

źródło: własne/kkwloclawek.pl

 

 

TBL: Duży skok frekwencji we Włocławku
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments