Kultowy model Nike Air Zoom Pegasus powraca, pierwszy raz od początku lat 2000, w wersji trailowej w odświeżonej stylistyce oraz z nowymi funkcjonalnymi dodatkami. 


W oczekiwaniu na kolejną promocję w oficjalnym sklepie Nike przyglądamy się premierom butów nie tylko do koszykówki.

Tym razem mamy coś specjalnego dla fanów biegania, szczególnie biegania w trudnych warunkach. Nowy model Nike Air Zoom Pegasus 36 Trail powstał na kanwie kultowego modelu Pegasus, zapewniając biegaczom dobrze znany kształt, dopasowanie oraz czucie terenu charakterystyczne dla szosowej wersji buta.

Unikalne cechy modelu:

  • Zupełnie nowa, wykonana z siateczki cholewka, która zapewnia odpowiednią wentylację, gdy stopa się spoci lub np. po spotkaniu z kałużą.
  • Wstawki z wytrzymałych materiałów na obszarach narażonych na wysokie zużycie, takich jak przednia część stopy oraz pięta, chronią przed przetarciami na szlaku, spowodowanymi np. gałązkami czy kamieniami.
  • Oddzielne jednostki Zoom Air w przedniej części stopy i pod piętą amortyzują oraz stabilizują stopę na nierównych ścieżkach.
  • Podeszwa zewnętrza pokryta dużymi wypustkami o płaskich czubkach, które optymalizują przyczepność na mokrej lub luźnej nawierzchni, podczas biegu pod górę oraz zarówno na drodze, jak i na szlaku.
  • Nike Air Zoom Pegasus 36 Trail będzie dostępny od 13 czerwca na nike.com.

Link do oficjalnego sklepu Nike

Przypominamy, że PROBASKET jest partnerem oficjalnego sklepu Nike, gdzie znajdziecie najwyższej jakości odzież oraz ubrania najpopularniejszej firmy na świecie.

Nike jest jednym ze sponsorów NBA i dlatego tutaj znajdziecie specjalny dział z oryginalnymi produktami Nike NBA. Przecenione są koszulki meczowe, a także t-shirty czy bluzy.







ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here