Podcast PROBASKET 020: Howard w Lakers, za co dziękujemy Gortatowi i Mistrzostwa Świata

7
4982

Dlaczego Los Angeles Lakers zdecydowali się na Dwighta Howarda? Czy Superman zaakceptuje nową rolę w drużynie? Za co dziękujemy Marcinowi Gortatowi i za co jesteśmy mu wdzięczni? Jakie to będą Mistrzostwa Świata i kto zagrozi Stanom Zjednoczonym oraz jakie szanse ma reprezentacja Polski? Między innymi o tym w najnowszym Podcaście PROBASKET rozmawiają Michał Pacuda i Krzysztof Sendecki z Radia Zet. Podcastu PROBASKET możecie słuchać w czterech miejscach:

  1. SoundCloud
  2. YouTube
  3. iTunes
  4. Spotify

Michał Pacuda, PROBASKET – http://twitter.com/Pacuda
Krzysztof Sendecki, Radio Zet – http://twitter.com/sendecki81

Podcast PROBASKET 020:
0:01:05 – Dlaczego Los Angeles Lakers zdecydowali się na Dwighta Howarda? Czy to się uda?
0:19:55 – Dlaczego Lakers nie wybrali Mo Speightsa lub Joakima Noah?
0:26:55 – Czy brak kontraktu Marcina Gortata z Lakers oznacza jego koniec kariery? Za co dziękujemy Marcinowi i za co jesteśmy mu wdzięczni.
0:52:45 – Mistrzostwa Świata – na co stać reprezentację Polski?
1:06:50 – Kto zagrozi Stanom Zjednoczonym?
1:23:05 – szybkie pytania: Czy kontrakt Melo jest blokowany? Nowy trik Hardena? Koniec kariery Cousinsa w NBA? Anthony Davis w Knicks? Czy Lue w Clippers został zatrudniony na złość LeBronowi?
1:35:18 – Michałki Krzysztofa

Archiwum Podcastów PROBASKET:

Podcast PROBASKET – SoundCloud, iTunes, Spotify i YouTube


Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
And1
And1
28 sierpnia 2019 13:37

Super, że nagraliscie coś znowu.
Marcin- podziękowania i uznanie za tyle lat w NBA i za wieczny uśmiech oraz to co robisz poza grą.
Choć określanie na top 50 w którymś momencie kariery MG jest jednak przesada. W najlepszym sezonie to bodajże stats rzędu 15.4 pts 10.0 reb. Tym sposobem dajmy na to taki Marcus Camby musiałby też być w top 50. Ale top 100. Czemu nie.

obiektyw
obiektyw
29 sierpnia 2019 14:36

najwyraźniej nie wiele osób są mu za coś wdzięczni sadzać po ilości komentarzy….szokujące

Kamilbolt
Kamilbolt
31 sierpnia 2019 17:48

Ważna rzecz, którą umieszczam nieprzypadkowo:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/wazny-wyrok-w-polskim-sadzie-anonimowa-hejterka-ukarana-za-posty-w-sieci/bktdwbz
„W przekonaniu wielu osób sieć zapewnia pełną anonimowość, ale jak pokazał Filip Łobodziniśki, znany prezenter telewizyjny prowadzący program Xięgarnia w stacji TVN 24, jest to całkowicie złudne przekonanie. Łobodziński pochwalił się właśnie wygranym pozwem sądowym przeciw oczerniającej go internautce.”
Tak więc niech korki taczery i inne paździochowe pierdoły mają się od teraz na baczności 😉 Albo sami z własnej woli wyrośniecie z tego idiotycznego etapu, w którym tkwicie, albo ktoś to zrobi za was 😉

Obiektyw
Obiektyw
31 sierpnia 2019 22:26
Odpowiedz  Kamilbolt

A pamiętacie te czasy kiedy internet był wolny…

Kamilbolt
Kamilbolt
31 sierpnia 2019 23:11
Odpowiedz  Obiektyw

Pamiętamy – ale wolność też ma swoje granice, które szczególnie w polskim internecie już dawno zostały przekroczone i może czas coś z tym zacząć robić. Tak więc hejterzy niech przede wszystkim uświadomią sobie, że czynią zło zwłaszcza w momencie, gdy zaczynają naruszać czyjeś dobra osobiste.

Tym bardziej, że jakby jeden z drugim stanął na przeciwko takiego Gortata czy wielu innych twarzą w twarz, to by się nie odważyło zapiszczeć – co zresztą Durant w trakcie jednego z meczów minionego sezonu pokazał pewnemu kibicowi.

Obiektyw
Obiektyw
8 września 2019 08:46
Odpowiedz  Kamilbolt

Miałbym odwagę, zapiszczec i nie tylko… Nie znam Gortata i tutaj komentuje jedynie jego umiejętności a nie jego zachowanie i mam prawo do własnej opinii. A to że nie jesteśmy anonimowi to przecież oczywiste.. Ale jak mi się wydaje ostatnio sam Gortat zbanował reprezentację Polski po wygranej z Chinami czym naruszył jej wizerunek i tym samym obraził moje uczucia narodowe i myślę że nie tylko moje i co mamy mu sprawę zakładać… Chillout and Zen Men ????

Kamilbolt
Kamilbolt
9 września 2019 15:29
Odpowiedz  Obiektyw

Wbrew pozorom jestem chill and zen 😉
Tylko patrząc na część komentarzy mających znamiona fobii a wręcz obsesji sam przyznasz, że niektórzy jednak trochę przesadzają. Bowiem z krytyki jego umiejętności uczynili sobie możliwość do jakiś osobistych wycieczek wobec kogoś, kogo nawet nie znają tak naprawdę.