James Harden i Russell Westbrook razem? To może się udać! Kontrakt Kawhi Leonarda, tajemniczy i mityczny wujek Dennis oraz śledztwo i problemy organizacyjne NBA – o tym w najnowszym Podcaście PROBASKET rozmawiają Michał Pacuda i Krzysztof Sendecki z Radia Zet. Zastanawiają się też czy okno transferowe w NBA nie powinno być otwierane przed Draftem. Poruszają też temat Mistrzostw Świata, transmisji i przygotowań reprezentacji Polski do tej imprezy.Podcastu PROBASKET możecie słuchać w czterech miejscach:

 1. SoundCloud
 2. YouTube
 3. iTunes
 4. Spotify

Michał Pacuda, PROBASKET – http://twitter.com/Pacuda

Krzysztof Sendecki, Radio Zet – http://twitter.com/sendecki81

Podcast PROBASKET 019:

 • James Harden i Russell Westbrook w Houston Rockets? To się może udać!
 • Dlaczego Kawhi Leonard podpisał kontrakt 2+1?
 • NBA ma problem z przestrzeganiem przez zawodników, agentów i kluby przepisów odnośnie rynku free agents.
 • Śledztwo w NBA i mityczny wujek Dennis.
 • A może okno transferowe w NBA powinno być otwierane przez Draftem?
 • Tim Duncan asystentem w Spurs.
 • Mistrzostwa Świata w Chinach – nieobecni w składzie USA i przygotowania reprezentacji Polski oraz transmisje w TVP.

Kolejny Podcast PROBASKET w drugiej połowie sierpnia!

Archiwum Podcastów PROBASKET:

Podcast PROBASKET – SoundCloud, iTunes, Spotify i YouTube


Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
30 lipca 2019 21:56

Słucham Was i chyba niedocenianicie Prestiego i ludzi pracujących w Oklahomie mówię o scuatingu to raz, dwa… spójrzcie na skład Oklahomy on aż tak się nie zmienił. Mówiąc o wartości dodanych i wartości ujemnych jak przeliczycie to bilans nie wyjdzie aż tak ujemny. Z zespołu, którego ciężko się trenował o z powodu charakteru Westa (Donovan miał często ręce związane) nagle stanie się zespołem bardziej ułożonym. Jeżeli tylko CP3 będzie zdrowy może to być ciekawy zespołu ciągle bardzo dobrze broniący. Skreślacie CP3 tak łatwo, że aż nie chce mi się wierzyć, że mam doczynienia ze specjalistami. Dodatkowo dodam zwrócicie uwagę ile… Czytaj więcej »

And1
And1
30 lipca 2019 23:22
Odpowiedz  Adrian

Wiesz – to że ktoś ma taką a nie inną opinię nie znaczy że nie jest specjalistą.
Zresztą ja przychylam się do zdania że OKC owszem mogą mieszać ale nie w 2019/20. Po prostu za dużo jest dobrych zespołów na zachodzie. Niby kosztem kogo mieliby sprawić niespodziankę?
Owszem będą groźni ale za 2- 3 lata jak trafia dobrze w drafcie. Tam trwa przebudowa i Presti wie co robi ale wie też nie na efekt trzeba poczekać.

Krzysztof Sendecki
Krzysztof Sendecki
31 lipca 2019 11:52
Odpowiedz  Adrian

Skład OKC się nie zmienił? Odeszli PG i RW i moim zdaniem to większa zmiana niż jakby wymienić resztę składu. Doceniam Prietiego, o 15 wyborach w drafcie powiedzieliśmy i powiedziałem, że OKC w tym sezonie zagra w tym składzie czyli z CP3. Inna sprawa, że uważam że CP3 jest w tej chwili gorszym koszykarzem niż Russ, nie wygrał niczego z Clippers ani z Rockets to ciężko wierzyć że wygra z OKC. Moim zdaniem Oklahoma wejdzie do playoffow tylko wtedy gdy CP3 będzie zdrowy, wszystko wypali ale jeszcze nie wypali w kilku zespołach na zachodzie bo w tym roku stawka bardzo,… Czytaj więcej »

Kuba
Kuba
31 lipca 2019 12:29
Odpowiedz  Adrian

Zupełnie się nie zgadzam z tym tokiem rozumowania. Po pierwsze skład OKC w momencie odejścia RW i PG zmienił się drastycznie. Bilans na ten moment jest zdecydowanie ujemny. Dwa – nie rozumiem skąd twierdzenie że OKC była „ciężko trenowalna” ze względu na RW.Nie pamiętam w tej sprawie żadnych doniesień w minionych latach. Trzy-CP3. Zawodnik, który nic nie zdobył i niczego nie potwierdził dodatkowo z wybujałym ego i wątpliwą mentalnością.Nie ma papierów na bycie mentalnym liderem gdziekolwiek w tej lidze.Cztery- „uwolnienie mocy” OKC-ja mam sympatię do tej ekipy i życzę im jak najlepiej ale tego nie widzę przynajmniej przez dwa sezony.Co… Czytaj więcej »

Michał Pacuda
Admin
31 lipca 2019 21:31
Odpowiedz  Adrian

Cześć, dziękuję za komentarz i że poświęciłeś czas na wysłuchanie podcastu. Masz inne zdanie od nas i to jest w porządku. Zobaczymy w sezonie. Moim zdaniem OKC będą na miejscu 11-15 na Zachodzie. Adamsa wytransferują, a w CP3 ja po prostu nie wierzę. Śledzę NBA od dawna i pewne rzeczy człowiek czuje, czasem się myli, ale sporo historii się powtarza. Wierzysz, że CP3 będzie się poświęcał i angażował w bycie mentorem? OK, ja nie wierzę. Co do Jordana, to myślę, że to osobowość Michaela nie pozwala mu zatrudniać zawodników z najwyższej półki. Pieniądze to on ma. Batumowi zaproponował 120 milionów… Czytaj więcej »