Podcast PROBASKET wraca po dłuższej przerwie! W pierwszym w tym roku odcinku Krzysztof Sendecki i Michał Pacuda rozmawiają o mistrzostwie Toronto Raptors i przyszłości Kawhi Leonarda. Zastanawiają się też czy kontuzje Kevina Duranta i Klaya Thompsona oznaczają koniec Golden State Warriors jakich znamy? Zapraszamy na godzinną dyskusję o NBA!


Toronto Raptors nowymi mistrzami NBA! Te finały zapamiętamy na długo. Znakomita gra Kawhi Leonarda, zaskakujący wynik i tragiczne kontuzje dwóch gwiazd Golden State WarriorsKevina Duranta i Klaya Thompsona.

Czy przegrany finał i poważne kontuzje sprawią, że Warriors nie będą już drużyną, jaką znamy? Co czeka drużynę, która dominowała w NBA w ostatnich pięciu latach?

Czy Anthony Davis jeszcze w tym roku przejdzie do Los Angeles Lakers? Jakie ruchy wykonają Jeziorowcy? Czy Kyrie Irving wybierze Brooklyn Nets, a może wróci pod skrzydła LeBrona Jamesa?

Podcastu PROBASKET możecie słuchać w trzech miejscach:

  1. SoundCloud
  2. YouTube
  3. iTunes
  4. Spotify

Michał Pacuda, PROBASKET – https://twitter.com/Pacuda
Krzysztof Sendecki, Radio Zet – https://twitter.com/sendecki81

Podcast PROBASKET 016:

0’01’05 – Toronto Raptors nowi mistrzowie NBA. Historia transferu Kawhi Leonarda (jego przyszłość) i ogromny sukces drużyny z Kanady.
0’19’30 – Co się stało z Golden State Warriors? Przyczyny porażki i przyszłość klubu. Czy to koniec Warriors, jakich znamy?
0’40’55 – Czy Anthony Davis trafi do Los Angeles Lakers jeszcze w tym roku? Co zrobią inni zawodnicy, którzy trafią na rynek „wolnych agentów”?
0’58’05Tony Parker zakończył karierę. Oddajemy mu cześć!

Archiwalne PODCASTY PROBASKET znajdziecie tutaj:

Podcast PROBASKET – SoundCloud, iTunes, Spotify i YouTube


Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
15 czerwca 2019 00:18

Kiedy podcast na Spotify?

Michał Pacuda
Admin
15 czerwca 2019 08:25
Odpowiedz  Adrian

słuszna uwaga 🙂 właśnie założyłem tam konto i ustawiłem RSS itd. napisali, że w ciągu kilku godzin kanał PROBASKET będzie widoczny. Będę sprawdzał i uzupełnię wieczorem opisy. Teraz można słuchać przez SoundCloud lub iTunes.

Drydziek
Drydziek
15 czerwca 2019 15:35

Dobra robota Panowie.

k830713
k830713
15 czerwca 2019 16:43

Moim zdaniem zostanie Duranta zrujnuje drużynę GSW do końca. Po podpisaniu Thompsona ciężko będzie im stworzyć drużynę poniżej 160 mln !! Przy 2 kontuzjach wiele nie ugrają, ale też nie będą mieli potencjału na kolejne lata. W zasadzie swoje ugrali i chyba dobrze dla ligi, że ich dynastia się skończy.

Opoj
Opoj
16 czerwca 2019 13:09
Odpowiedz  k830713

Przecież mogą nie podpisać Duranta oraz Thompsona latem i wtedy nie ma ryzyka ;). Nie przepadałem za dominacją GSW, ale nie zgodzę się że przerwanie tej wspaniałej passy będzie dobre dla ligi. Właśnie dzięki temu każdy kombinował jak ograć Mistrza i tylko długoterminowe plany były w stanie to zmienić. Jak się nieszczęśliwie okazało pech dopomógł całości :/

LeBron Dżem
LeBron Dżem
16 czerwca 2019 19:50
Odpowiedz  k830713

To stworzą drużynę za 200 baniek i zapłacą większy podatek. Mają piniądze to mogą. Warriors za rok znowu mistrzami.