Podcast PROBASKET wraca po dłuższej przerwie! W pierwszym w tym roku odcinku Krzysztof Sendecki i Michał Pacuda rozmawiają o mistrzostwie Toronto Raptors i przyszłości Kawhi Leonarda. Zastanawiają się też czy kontuzje Kevina Duranta i Klaya Thompsona oznaczają koniec Golden State Warriors jakich znamy? Zapraszamy na godzinną dyskusję o NBA!

Toronto Raptors nowymi mistrzami NBA! Te finały zapamiętamy na długo. Znakomita gra Kawhi Leonarda, zaskakujący wynik i tragiczne kontuzje dwóch gwiazd Golden State WarriorsKevina Duranta i Klaya Thompsona.

Czy przegrany finał i poważne kontuzje sprawią, że Warriors nie będą już drużyną, jaką znamy? Co czeka drużynę, która dominowała w NBA w ostatnich pięciu latach?

Czy Anthony Davis jeszcze w tym roku przejdzie do Los Angeles Lakers? Jakie ruchy wykonają Jeziorowcy? Czy Kyrie Irving wybierze Brooklyn Nets, a może wróci pod skrzydła LeBrona Jamesa?

Podcastu PROBASKET możecie słuchać w trzech miejscach:

 1. SoundCloud
 2. YouTube
 3. iTunes
 4. Spotify

Michał Pacuda, PROBASKET – https://twitter.com/Pacuda
Krzysztof Sendecki, Radio Zet – https://twitter.com/sendecki81

Podcast PROBASKET 016:

0’01’05 – Toronto Raptors nowi mistrzowie NBA. Historia transferu Kawhi Leonarda (jego przyszłość) i ogromny sukces drużyny z Kanady.
0’19’30 – Co się stało z Golden State Warriors? Przyczyny porażki i przyszłość klubu. Czy to koniec Warriors, jakich znamy?
0’40’55 – Czy Anthony Davis trafi do Los Angeles Lakers jeszcze w tym roku? Co zrobią inni zawodnicy, którzy trafią na rynek „wolnych agentów”?
0’58’05Tony Parker zakończył karierę. Oddajemy mu cześć!

Archiwalne PODCASTY PROBASKET znajdziecie tutaj:

Podcast PROBASKET – SoundCloud, iTunes, Spotify i YouTube
6 KOMENTARZE

  • słuszna uwaga 🙂 właśnie założyłem tam konto i ustawiłem RSS itd. napisali, że w ciągu kilku godzin kanał PROBASKET będzie widoczny. Będę sprawdzał i uzupełnię wieczorem opisy. Teraz można słuchać przez SoundCloud lub iTunes.

 1. Moim zdaniem zostanie Duranta zrujnuje drużynę GSW do końca. Po podpisaniu Thompsona ciężko będzie im stworzyć drużynę poniżej 160 mln !! Przy 2 kontuzjach wiele nie ugrają, ale też nie będą mieli potencjału na kolejne lata. W zasadzie swoje ugrali i chyba dobrze dla ligi, że ich dynastia się skończy.

  • Przecież mogą nie podpisać Duranta oraz Thompsona latem i wtedy nie ma ryzyka ;). Nie przepadałem za dominacją GSW, ale nie zgodzę się że przerwanie tej wspaniałej passy będzie dobre dla ligi. Właśnie dzięki temu każdy kombinował jak ograć Mistrza i tylko długoterminowe plany były w stanie to zmienić. Jak się nieszczęśliwie okazało pech dopomógł całości :/

  • To stworzą drużynę za 200 baniek i zapłacą większy podatek. Mają piniądze to mogą. Warriors za rok znowu mistrzami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj