Podcast PROBASKET wraca po dłuższej przerwie! Rozmawiamy o play-offach NBA, zastanawiamy się czy czwarty rok z rzędu taki sam finał nie robi się nudny. Wróżymy z fusów, co zrobi LeBron James i inne gwiazdy NBA. Szukamy porównania dla talentu Luki Doncicia i pytamy co słychać w … Detroit Pistons! Gośćmi Michała Pacudy są Michał Owczarek ze Sport.pl oraz Maciek „Wooden” Staszewski piszący o NBA na Szóstym Graczu i Pistons Poland. Zapraszamy!

Podcastu PROBASKET możecie słuchać w trzech miejscach:

 1. SoundCloud
 2. YouTube
 3. iTunes

Michał Pacuda – https://twitter.com/Pacuda
Michał Owczarek  – https://twitter.com/mich_owczarek/
Maciek Staszewski – https://twitter.com/wooden13

Podcast PROBASKET 013:

0’01’02 – Czy jesteśmy zmęczeni czwartym z rzędu finałem CavsWarriors?
0’05’35 – Jeśli LeBron opuści Wschód, to która drużyna będzie najmocniejsza?
0’10’48 – Kto może zagrozić Golden State Warriors na Zachodzie?
0’13’20 – Co to jest „choroba więcej” i z czym mają problem Warriors?
0’18’02 – (dla słuchających link do omawianego Game of Zones, o którym mówi Maciek Staszewski)
0’18’26 – rozmawiamy o przyszłości LeBrona JamesaLakers? Spurs? Rockets, a może zostanie w Cavs? A może przejdzie do Sixers lub Celtics?
0’43’10 – Które gwiazdy NBA podpiszą latem umowy z nowymi klubami?
1’01’11 – Czy Luka Doncić to talent na miarę gwiazdy NBA?
1’16’45 – Co słychać w Detroit Pistons?

Kolejny Podcast PROBASKET zostanie opublikowany na początku lipca. Do usłyszenia!

 

Archiwalne PODCASTY PROBASKET znajdziecie tutaj:

Podcast PROBASKET – SoundCloud, iTunes i YouTube

8 KOMENTARZE

 1. Oglądałem przeróżne filmiki jakieś wiecie domysły ludzi co zrobi lebron z kim zagra itd . Trafiłem na coś w stylu Kawhi George Lebron do Lakers . Jest to jakkolwiek możliwe ? Czy raczej tylko ludzka fantazja

  • Wszystko jest możliwe, ale żeby to się stało San Antonio musiałoby oddać Leonarda praktycznie za paczkę gruszek…

  • Lakers mogą podpisać 2 gwiazdy na max, a na resztę nie mają kasy ale Kawhi ma jeszcze kontrakt więc mogli by go przejąc i dać coś dla Spurs tylko nie wiem jaki ma kontrakt na ten rok czy się wyrobią z Salary …

  • Na razie wszyscy spekulują; jedno jest pewne LAL mają możliwość podpisania dwóch maksymalnych kontraktów na wysokość po ok 30 baniek.; a więc Jamesa plus inny allstar np. Leonard lub George; również oglądam „znawców” zza oceanu i denerwujące jest to, że niemal wszyscy wciskają Króla do Jeziorowców, jest możliwość podobno podpisania w ich przypadku ….trzech allstarsów – warunek pozbycie się kontraktu Denga, plus Randle; odmienne zdanie chyba ma jedynie Stephen Jackson, który wręcz namawia Jamesa do przenosił do San Antonio. Tu jednak sytuacja jest skomplikowana, bowiem Pop udał się do NY, by przemówić do rozsądku Leonardowi (kontrakt na 200 baniek) – pytanie czy salary Ostróg pozwala na podpisanie również Jamesa, nie wiem – ale ta układanka Pop na ławce plus James, D. Green, Leonard, Aldrigde, Gasol wygląda imponująco.

 2. Z tego co wyczytałem na serwisach zagranicznych – bukmacherzy najczęściej obstawiają, że LeBron opuści Cavs. Wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne, tym bardziej, że mam informacje z pierwszej ręki, że Spójna Stargard chce zaproponować LeBronowi pięcioletni kontrakt. Obstawiam więc, że LeBron trafi do Spójni Stargard.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj