Piotr Pamuła związał się z MKS-em Dąbrowa Górnicza przed rozpoczęciem rozgrywek 2015/2016. Na kilka tygodni przed zakończeniem sezonu regularnego, klub poinformował o przedłużeniu kontraktu strzelca.


Pamuła podpisał z MKS-em Dąbrowa Górnicza kontrakt na kolejne dwa sezony. – Postanowiliśmy zaproponować Piotrowi przedłużenie kontraktu już teraz, by ze spokojną głową mógł przygotować się do kolejnych rozgrywek. Jesteśmy zadowoleni z jego postawy i cieszę się, że tak szybko doszliśmy do porozumienia – mówi prezes klubu, Rafał Podgórski.

W 27 meczach sezonu, zawodnik notował na swoje konto średnio 8,9 punktu, 2,3 asysty i 2,6 zbiórki trafiając 43,6 FG% i 38,7 3PT%. Dla Pamuły kluczowe było znalezienie dla siebie miejsca, w którym będzie mógł się rozwijać po trudnym okresie naznaczonym licznymi urazami. – Przygotowania do kolejnych rozgrywek rozpocznę ze spokojną głową bo wiem, że mam gdzie wracać i w okresie przygotowawczym będę się mógł skupić tylko i wyłącznie na swojej dobrej formie – mówi.

Gracz nie zapomina jednak, że MKS ma do rozegrania jeszcze cztery mecze sezonu regularnego. – W każdym z tych spotkań będziemy walczyć o zwycięstwo bo zawsze jako drużyna stawiamy sobie taki cel. Na temat przyszłego sezonu nie chcę póki co zbyt wiele mówić – myślę teraz tylko i wyłącznie o kolejnym spotkaniu i tak będzie aż do 24 kwietnia – skończył.

Piotrek w ostatnim meczu MKS-u, przegranym z King Wilkami Morskimi Szczecin, trafił spektakularnej natury rzut.

[ot-video][/ot-video]

fot. Adrianna Antas / MKS Dąbrowa Górnicza


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj