Reprezentujący w ubiegłym sezonie barwy Polskiego Cukru Toruń, Chorwat Jure Skifić, wzmocnił szeregi brązowego medalisty mistrzostw Polski.

Sezon 2016/2017 Jure Skifić może zapisać po stronie tych bardzo udanych – indywidualnie zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, drużynowo wywalczył srebrny medal. W grodzie Kopernika był jednym z liderów, zaangażowaniem i walecznością zyskał sobie uznanie Jacka Winnickiego. Rozegrał 43 mecze, w których notował średnio 10,1 punktu, 5,7 zbiórki i 1,4 asysty. Wcześniej grał też w Rosji w BK Nowosybirsk czy rodzimej Chorwacji. Teraz wspomoże BM Slam Stal i ma zostać jej mocnym punktem.

W BM Slam Stali Ostrów Wlkp. zawodnik będzie miał okazję do rywalizacji w europejskich pucharach. W I rundzie kwalifikacji rozgrywek FIBA Europe Cup przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie Bnei Herzliya, a pierwsze spotkanie dwumeczu odbędzie się już 24 września w Izraelu. Ostrowianie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w najbliższy poniedziałek. Plan zakłada rozegranie dziewięciu sparingów.

[ot-video][/ot-video]

źródło: BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj