Od kilku tygodni drużyny najlepszej ligi świata zasypują nas zdjęciami najnowszych uniformów. Wczoraj, do grona prezentujących dołączyły również ekipy Houston Rockets, Phoenix Suns, New Orleans Pelicans oraz Memphis Grizzlies.


Zdecydowanie najciekawszym projektem wydaje się być strój zespołu z Arizony. Przyszłe rozgrywki będą 50. sezonem w historii organizacji, dlatego na potrzeby jubileuszu postanowiono odświeżyć trochę uniformy. Włodarze klubu zdecydowali nie umieszczać w lewym górnym rogu koszulki baneru reklamowego. Po drugiej stronie pojawił się za to popularny Swoosh. Zmodyfikowany został również napis znajdujący się na klatce piersiowej. Uniformy Assosciation przyozdabia zmodernizowany logotyp „Suns”, zaś stroje Icon „Pheonix”. Biorąc pod uwagę dotychczasowe barwy mundurów Suns nie zaszły ogromne zmiany. Nowe stroje wyglądają jednak bardziej tradycyjnie niż zeszłoroczne uniformy.

Minimalne zmiany zaszły również wśród Rockets, Grizzlies oraz Pelicans. Rakiety pozbyły się charakterystycznych dla ich koszulek okręgów zamieszczonych wokół ramion. Grizzlies usunęli natomiast miśka znajdującego się w centralnej części dekoltu oraz po boku spodenek. Pelikany nie dokonały w zasadzie żadnych wizualnych zmian oprócz umieszczenia na koszulkach popularnego swoosha, ale jak wiemy ten zabieg musiała wykonać każda z drużyn.

[ot-video][/ot-video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj