Andrzej Rosiewicz śpiewał, że 40 lat minęło jak jeden dzień. W przypadku eWinner ta liczba nie jest aż tak wysoka, ale dziś można powiedzieć, że eWinner ma już rok! Przez ten czas wydarzyło się bardzo, bardzo dużo. Zresztą, zobaczcie sami: eWinner 1. liga, eWinner Apator Toruń, SEC 2019 i 2020, eWinner Cup, PGE Ekstraliga, eWinner Gwardia Wrocław, Knockout Boxing Night, GP na żużlu we Wrocławiu, Trefl Sopot i Marcin Gortat jako wisienka na torcie. Trochę się tego nazbierało, ale jednego możecie być pewni, że to jeszcze nie koniec.


NBA wkracza w decydującą fazę. Już wszyscy kibice odliczają czas do rozpoczęcia wielkich finałów NBA. Jednak jeszcze nie wiemy, kto w się w nim zmierzy. Faworytami są Miami Heat i Los Angeles Lakers, obie drużyny prowadzą w serii już 3:1. Jednak zarówno Boston Celtics, jak i Denver Nuggets z pewnością łatwo się nie poddadzą. 

Pierwsza z par zagra już dzisiaj w nocy, a faworytem spotkania według eWinner są Celtics – kurs 1.70. Za wygraną Heat bukmacher płaci 2.41.

Jak najbliższe mecze widzą eksperci eWinner:

Na ten weekend eWinner przygotował moc atrakcji dla swoich graczy.  Pierwszą z nich jest bonus urodzinowy dla graczy, którzy wykorzystali już zwrot za pierwszy zakład i bonus od II depozytu. Promocja będzie obowiązywać w dniach: 25.09 0:00 – 27.09 23:59.

Z okazji urodzin nie mogło zabraknąć też Wielkiego Kursu! Co będzie podwyższone do kursu 10.00? O tym zdecydują użytkownicy. Na fanpage’u eWinner dostępne jest głosowanie, w którym do wyboru będą następujące zdarzenia:

– Chelsea wygra z West Brom
– Lechia wygra z Podbeskidziem
Lakers wygrają z Nuggets
– Lightning wygrają ze Stars

Głosowanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 14:00 i potrwa do 10:00 w sobotę. Start Wielkiego Kursu o 17:00 tego samego dnia.

Czy wiesz na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł. Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKET maksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!

• Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

• Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

• Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

NOWOŚĆ! NBA BEZ PODATKU!

– Przygotuj kupon SOLO lub AKO z wydarzeniami z NBA i/lub NHL.
– Zadbaj o kurs minimalny 2.20 i zagraj za środki z konta głównego.
– Możesz obstawić zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo.
– Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji Twój kupon będzie kuponem bez podatku!
– Jeśli wygrasz otrzymasz 100% wygranej.
– Pamiętaj o kursie minimalnym 2.20.

Więcej informacji na stronie eWinner>>


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments