Gonzaga Bulldogs odniosła 28. zwycięstwo w sezonie 2016/17. Zespół Przemysława Karnowskiego pokonał Pacific Tigers 82:61, a sam Polak przyczynił się do tego.

Nie było mowy o jakiejkolwiek niespodziance w kolejnym meczu Gonzaga Bulldogs. Drużyna, w której występuje Przemysław Karnowski, nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Pacific Tigers. Bulldogs już do przerwy prowadzili różnicą 13 punktów, by w drugiej połowie jeszcze zwiększyć przewagę. Ostatecznie triumfowali wynikiem 82:61.

Środkowy reprezentacji Polski spędził na parkiecie 25 minut. W tym czasie wykorzystał 5 z 13 rzutów z gry i 3 z 6 rzutów osobistych, co złożyło się na jego 13 punktów. Oprócz tego zapisał również osiem zbiórek, dwa bloki i przechwyt. Dla zwycięzców najwięcej punktów zdobył Nigel Williams-Goss – 18.

To było 28. zwycięstwo Bulldogs w tym sezonie i 20. z rzędu z dwucyfrową przewagą nad rywalami. Przed nimi jeszcze tylko dwa spotkania w rozgrywkach regularnych. Karnowski jak dotąd notuje średnio 12,8 punktu, 5,7 zbiórki oraz 2,1 asysty na mecz.