Wszyscy myślami jesteśmy już przy zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonie NBA lub wchodzącym w fazę ostatecznych rozstrzygnięć EuroBaskecie. Wróćmy jednak na chwilę do poprzednich rozgrywek i zobaczmy raz jeszcze najbardziej niesamowite rzuty, jakie zaprezentowali nam zawodnicy.

NBA za sprawą swoich mediów społecznościowych opublikowała krótki filmik z niecodziennymi rzutami, które odnalazły drogę do kosza. Tego typu akcji zebrało się tyle, że jest w czym wybierać. Nie zabrakło „szczupaka” Jaysona Tatuma, niesamowitego trafienia Brandona Ingrama z połowy boiska czy rzutu Blake’a Griffina tyłem do tablicy.

Pora na wspomnień czar, zapraszamy!

Przypominamy, że sezon NBA 2022/23 rozpocznie się 18 października (19 października czasu polskiego). Rozgrywki zainauguruje starcie Boston CelticsPhiladelphia 76ers, po którym Golden State Warriors zmierzą się z Los Angeles Lakers. Jeremy Sochan okazję na debiut będzie miał z kolei w nocy z 19 na 20 października o godz. 02:00, kiedy to jego San Antonio Spurs podejmą Charlotte Hornets.