NBA: Zobacz jak Curry i D’Angelo nie mogą przestać trafiać!

2
3459

Zastanawialiście się jak wygląda trening rzutowy najlepszych zawodników NBA? Wygląda tak, że trafiają, trafiają, trafiają… i spudłować nie mogą! Zwłaszcza, kiedy rzucają bez obrońcy ze statycznej pozycji. Tak było właśnie w przypadku Stepha Curry’ego i D’Angelo Russella.


Myślicie, że jak ktoś trafia w meczach rzuty z dystansu na poziomie 40%, to pewnie niewiele lepiej robi to na treningach? Nic bardziej mylnego. Najlepsi strzelcy NBA trafiają 10 na 10 za trzy ze statycznych pozycji i tylko czasem, przypadkiem, zdarza im się pudło.

Na treningu Warriors Steph Curry i D’Angelo Russell rzucali z dystansu. Trafiali, trafiali i trafiali… bo są superstrzelcami i z takich pozycji, bez obrońcy, będą trafiać i trafiać… aż mogliby zahipnotyzować!

Skuteczność Curry’ego w rzutach z dystansu w ostatnim sezonie wyniosła 43,7%, a w całej karierze ma 43,6%.

W przypadku Russella nie jest było aż tak dobrze. Młody gracz Warriors w poprzednim sezonie w barwach Brooklyn Nets trafiał z dystansu ze skutecznością 36,9%, a w całej karierze ma 35,3%. Widać jednak, że ciężko przepracował lato, co z resztą relacjonował w mediach społecznościowych.

  • Mamy kod na dodatkowe 20% zniżki w oficjalnym sklepie Nike na produkty już wcześniej przecenione! Sprawdź koniecznie!

Czy widzieliście już najnowszy PROBASKET LIVE? Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 21:00 na YouTube PROBASKET. Na żywo i w formie video. Możecie komentować i zadawać pytania.

NBA: Jaka będzie taktyka Lakers? Mniej LeBrona i Davisa razem?

Ostatnie dni wyprzedaży w oficjalnym sklepie Nike! Mamy kod na dodatkowe 20% zniżki!

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bolo ekspert
bolo ekspert
5 października 2019 18:04

Haha DiAndżelo skusił. Leszcz:)

John
John
7 października 2019 22:43

Haha. Obejrz mecz przedsezonowy z LA Lakers i Zobacz jak Curry i D’Angelo nie mogą przestać pudłować!