Nieuniknione, że jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu ktoś z dwójki Nerlens Noel – Jahlil Okafor opuści Philadelphię. Eksperci uważają, że obaj zawodnicy i ich umiejętności nie będą się uzupełniały, gdy będą w jednej drużynie.


Plotki wokół transferu Nerlensa Noela krążyły przez całe lato. Gracz przymierzany był do zespołów z aspiracjami na play-off, Boston Celtics, Toronto Raptors, czy Houston Rockets.

Najprawdopodobniej transfer jednego z wysokich graczy Philadelphi 76ers dojdzie wreszcie do skutku i to jeszcze przed zbliżającym się sezonem. Według ekspertów gra obu zawodników w jednej drużynie nie wychodzi na dobre ani zawodnikom, ani zespołowi.

W ekipie Szóstek pozycje podkoszowe są dość ciasno obsadzone. Oprócz wcześniej wymienionej dwójki graczy o minuty walczyć będą ze sobą między innymi Dario Sarić i wybrany z pierwszym numerem tegorocznego draftu Ben Simmons. Do składu po długotrwałej kontuzji wraca również Joel Embiid.  Dodatkowo, ekipa z Filadelfii dogadała się z Eltonem Brandem w sprawie kolejnego, jednorocznego kontraktu.

NBA: Suns zmieniają parkiet


2 KOMENTARZE

  1. Nerlesa muszą oddać, albo odejdzie po rookie kontrakt gdzie indziej. Chlopaki na bank się męczą przy takim tłoku i konflikt w niedalekiej przyszłości gotowy. Autor zapomniał dodać że Embid wraca, ponoć.
    Houston, tam go widze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here