NBA: Zawodnik Suns nie zagra już w tym sezonie?

1
911

Skrzydłowy Phoenix Suns – Kelly Oubre Jr. – prawdopodobnie nie wróci do gry po wznowieniu rozgrywek. Taką wiadomość przekazał Shams Charania z The Athletic.


24-latek przeszedł początkiem marca operację zerwanej łąkotki, około tydzień przed tym, jak NBA postanowiła zawiesić rozgrywki. Ponowna ewaluacja Oubrego ma nastąpić za cztery tygodnie, jednak oczekuje się, że zawodnik nie pojawi się już w tym sezonie na parkiecie.

Zatrzymanie sezonu i przesunięcie jego daty zakończenia, nieco namieszał w planach powrotu skrzydłowego do gry. Charania jednak sugeruje, że przed koszykarzem jeszcze bardzo długa rehabilitacja i nie wydaje się, aby 24-latek mógł wrócić do gry. Poleci on z zespołem do Orlando, ale raczej w formie dobrego ducha drużyny.

Przyszły sezon będzie dla Oubrego ostatnim w umowie, którą podpisał zeszłego lipca. W rozgrywkach 2019/20 osiągał średnie na poziomie 18.7 punktu oraz 6.4 zbiórki. Suns, podobnie jak San Antonio Spurs, stracili swojego kluczowego zawodnika. LaMarcus Aldridge również pojawi się na boisku dopiero w przyszłym sezonie.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cryboy
Cryboy
20 czerwca 2020 15:29

Po co miałby wracać? Na te 8 nic nie znaczących meczy? Kelly zrobił w sezonie świetną robotę i jest ważną częścią zespołu. Lepiej żeby się skupił na zdrowiu. Mikal Bridges czy Cam Johnson za to złapią więcej minut. Natomiast działacze lepiej niech się już głowią jak zatrzymać Oubre na dłużej w drużynie.