Ostatnio pisaliśmy o prowokacyjnym zachowaniu Blake’a Griffina. W meczu Wizards – Pistons Griffin złapał w pół Thomasa Bryanta i przewrócił go. Nie spodobało się zawodnikowi Wizards, który ruszył w stronę rywala. Bryantowi puściły nerwy i kilkukrotnie odepchnął sędziego. Za to właśnie NBA ukarała go wysoką grzywną – 45 tysięcy dolarów. Griffin za swój faul otrzymał przewinienie umyślne pierwszej kategorii.

Incydent miał miejsce na na 8:42 minuty przed końcem trzeciej kwarty. Najpierw Bryant wylądował na parkiecie, a następnie chciał w ten sam sposób potraktować Griffina. Na jego drodze stanął sędzia, który został odepchnięty przez gracza Wizards. Wspomniana dwójka może spotkać się ponownie dzisiaj w nocy. Jak przyznał sam Bryant nie było po meczu pomiędzy nim i Griffinem żadnych złych emocji.

Ostatecznie tamto spotkanie padło łupem Detroit Pistons, którzy wygrali 97:86. Sam Bryant z roku na rok pokazuje, że coraz lepiej czuje się na parkietach NBA. W zbliżającym się sezonie chciałby z pewnością dalej się rozwijać. Tutaj wideo z całej sytuacji: