NBA: Wygrał ponad 300 tys. zł! Wystarczył jeden rzut! (wideo)

0
1058

Kibic Los Angeles Lakers zgarnął zdecydowanie więcej niż wtedy, gdy przychodził do Crypoto.com Arena na mecz swojej drużyny z Indiana Pacers. Ostatecznie Jeziorowcy przegrali 115:116, ale przynajmniej Jamie Murry wyszedł z hali z uśmiechem na twarzy. Podczas jednej z przerw kibic trafił z połowy, dzięki czemu zgarnął 75 tys. dol., czyli około 339 tys. zł!

Los Angeles Lakers nie będą dobrze wspominać nocy z poniedziałku na wtorek – przegrali z Indiana Pacers, a na zwycięstwo w ostatniej sekundzie spotkania trafił Andrew Nembharda. Mimo tego jeden z kibiców opuścił crypto.com Arena bogatszy o 75 tys. dol.! Wystarczyło, że trafił z połowy w organizowanym przez MGM Rewards konkursie.

Tuż po celnym rzucie Jamie Murry mógł cieszyć się ze wygranej wraz z gwiazdą Lakers Anthonym Davisem. Murry zdecydował się na dość niekonwencjonalny sposób oddania rzutu, ale najważniejszy dla niego był końcowy rezultat. Fani zgromadzeni na trybunach wybuchli w przypływie radości.

Do opisanej sytuacji doszło w przerwie meczu, gdy Lakers mieli znaczną przewagę, a gracze z optymizmem wyszli na ostatnie dwie kwarty. Murry odebrał gratulacje także od pozostałych zawodników Jeziorowców.