Cleveland Cavaliers szukając wzmocniej w swojej drużynie zgłaszają zainteresowanie kolejnym zawodnikiem. Teraz chodzi o Lou Williamsa, który rozgrywa najprawdopodobniej najlepszy sezon w karierze. W międzyczasie Utah Jazz chcą wytransferować Rodney’a Hooda.

Pisaliśmy wcześniej o tym, że Cleveland Cavaliers zgłaszają chęć na pozyskanie DeAndre Jordana z Los Angeles Clippers. Ostatnie plotki donoszą, że najlepszy zespół Wschodu ostatnich lat zainteresowany jest również innym zawodnikiem zespołu z Miasta Aniołów. Chodzi o weterana, Lou Williamsa. Rzekomo w transferze mogliby ze strony Cavs uczestniczyć Tristan Thompson oraz J.R. Smith.

Jednak sprawa nie jest taka prosta. Zarobki Smitha oraz Thompsona wydają się wygórowane względem prezentowanych umiejętności. Williams natomiast rozgrywa świetny sezon i jego wartość na rynku jest wyższa od powyższej dwójki z Cleveland.

Po sezonie Lou Williams moze oczekiwać znacznej podwyżki w swoich zarobkach. W bieżących rozgrywkach zarabia skromne 7 milionów dolarów, co przy jego obecnych statystykach 23,2 pkt oraz 5,0 asysty w każdym meczu wydaje się przeciętnym wynagrodzeniem.

Utah Jazz natomiast spróbują przehandlować Rodney’a Hooda. Rzekomo kilka zespołów zgłaszało chęć pozyskania gracza. Zawodnik w bieżących rozgrywkach zdobywa średnio 16,7 pkt na mecz w ciągu 28 minut spędzanych na parkiecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments