Po kilku tygodniach w śpiączce, Jacqueline Towns, matka zawodnika Minnesoty Timberwolves, zmarła z powodu powikłań zdrowotnych wywołanych przez koronawirusa. To bardzo smutne wieści dla całej koszykarskiej społeczności. 


Jacqueline Towns miała poważne problemy z oddychaniem. Gdy udała się do szpitala, jej stan pogarszał się z dnia na dzień. Przez kilka ostatnich tygodni walczyła o życie będąc w śpiączce. W międzyczasie Karl-Anthony Towns nagrał na swoje media społecznościowe emocjonalne wideo, w którym opowiada o całej sytuacji. Przekazał także 100 tys. dolarów dla Mayo Clinic na kontynuowanie walki z koronawirusem.

Niestety wczoraj dotarły do nas bardzo smutne informacje o śmierci pani Towns. Minnesota Timberwolves przygotowała specjalne oświadczenie. – Jackie była matką, żoną, siostrą, córką, babcią, siostrą, ciocią i ogromnym przyjacielem – czytamy. – Całej rodzinie dawała ogromną siłę, mnóstwo miłości i troski. Miała wpływ na każdego, kogo spotkała. Jej ogromna pasja była nieoceniona, a jej energii nie da się w żaden sposób zastąpić.

Zakażony COVID-19 był także ojciec Townsa, ale jemu udało się wrócić do pełni zdrowia. Dla Jacqueline wirus był bezlitosny, powoli odbierając jej oddech. W tym niezwykle trudnym czasie dla całego globu, na rodzinę Karla-Anthony’ego Townsa spadł ogromny ciężar. To tylko pokazuje, z jak poważnym zagrożeniem mamy do czynienia i jak poważnie powinniśmy podejść do wszystkiego, co się wokół nas dzieje.

Ostatni dzień wielkiej wyprzedaży w oficjalnym sklepie Nike!Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nasir Jones
Nasir Jones
14 kwietnia 2020 12:15

Szkoda.Ale.bardziej mi szkoda Polskich obywateli.No ale pisowcy mogą robić sobie zgromadzenia,i wchodzić na cmentarze. A My musimy wybierać kto pójdzie na pogrzeb.Gorsi od faszyzmu

mackiki
mackiki
14 kwietnia 2020 15:44
Odpowiedz  Nasir Jones

A jakbys poszedl na ten cmentarz to cos by zmienilo w twoim zyciu sie na lepsze czy po prostu musisz powtórzyc to gówno co leci z odbiornika?
Poza tym widziales ten spęd dziennikarzy którzy robili to zdjecie Królowi Polski Jarkowi? Jak nie to poszukaj w necie i zobacz jak manipuluja Toba i równiez mną oni wszyscy

Nasir Jones
Nasir Jones
14 kwietnia 2020 15:54
Odpowiedz  mackiki

Zmienilo by ,bo bym mógł pożegnać bliską mi osobę,a tak nie mogłem.Więc zastanów się zanim coś napiszesz.

Baty
Baty
15 kwietnia 2020 08:29
Odpowiedz  Nasir Jones

Mackiki to płytka i prosta istota i nie rozumie o czym piszesz.