Ekipa z San Antonio zabezpieczając się na ostatnią fazę sezonu oraz play-offy, dokooptowała do składu Andre Millera, który został niedawno zwolniony przez Minnesotę Timberwolves.


Agent Andre Millera przestraszył się, że któraś z ekip będzie próbowała przejąć minimalny kontrakt zawodnika, gdy ten trafi na listę oczekujących po zwolnieniu z Wolves. Z tego powodu obóz gracza odstraszał wszystkich zainteresowanych, aby tylko Miller mógł trafić na rynek wolnych agentów. Tam długo miejsca nie zagrzał.

Według źródeł Yahoo Sports, Andre Miller porozumiał się w sprawie kontraktu z wiceliderem zachodniej konferencji – San Antonio Spurs. Weteran zasili szeregi drużyny Gregga Popovicha i będzie pewnego rodzaju opcją zastępczą, gdyby Tony Parker tuż przed play-offami potrzebował odpoczynku. 39-letni weteran powinien dobrze wpasować się w system Ostróg.

Jednak Spurs mają pełny skład – 15 graczy. To oznacza, że aby włączyć Millera ktoś musi zostać zwolniony z kontraktu. Kandydatami są Ray McCallum, Rasual Butler i Matt Bonner.

fot. Keith Allison, Creative Commons

NBA: Joe Johnson wybrał drużynę


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here