Rodzina Bryantów przeżywa ogromną tragedię. Vanessa Bryant i trzy córki Kobego Bryant zostały otoczone staranną opieką, by w tym trudnym dla nich czasie nie były same. Wdowa po Kobem zabrała głos pierwszy raz od jego śmierci.


„Dziękuję za Wasze modlitwy, na pewno bardzo ich potrzebujemy w tym okropnym czasie. Jesteśmy zdruzgotani nagłą stratą mojego ukochanego męża i wspaniałego ojca Kobego oraz mojej słodkiej i wspaniałej Gianny, która była cudowną córką i siostrą dla Natalii, Bianki oraz Capri. Dzielimy także ból z rodzinami, które również straciły bliskich w tej katastrofie. Nie ma słów, które opisałyby nasz ból. Szukam ukojenia w tym, że Kobe i Gianna wiedzieli, iż są przez wszystkich bardzo kochani. Mieliśmy niezwykłe szczęście mając ich blisko siebie. Chciałabym, by zostali z nami na zawsze. Zabrano nam ich zbyt szybko. Nie wiem, jak nasze życia będą wyglądały dalej. Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez nich. Budzimy się jednak każdego kolejnego dnia i brniemy dalej, bo Kobe i GiGi wyznaczają dla nas kierunek. Nasza miłość do nich jest nieskończona i nie da się jej zmierzyć. Chciałabym ich jeszcze przytulić, ucałować i pobłogosławić, mieć ich przy naszej rodzinie na zawsze.”

Kobe Bryant i Gianna Bryant zginęli w wypadku śmigłowca 26 stycznia. Wiemy już, że na zboczu góry, gdzie miała miejsca katastrofa, odnaleziono ich ciała. Wraz z nimi zginęło siedem innych osób. Nie ma jeszcze wyznaczonej daty pogrzebu Kobego i GiGi. Bez wątpienia będzie to jeden z najsmutniejszych momentów w historii sportu. Kobe był inspiracją dla wielu, a GiGi dopiero co walczyła o swoje marzenia.

View this post on Instagram

My girls and I want to thank the millions of people who’ve shown support and love during this horrific time. Thank you for all the prayers. We definitely need them. We are completely devastated by the sudden loss of my adoring husband, Kobe — the amazing father of our children; and my beautiful, sweet Gianna — a loving, thoughtful, and wonderful daughter, and amazing sister to Natalia, Bianka, and Capri. We are also devastated for the families who lost their loved ones on Sunday, and we share in their grief intimately. There aren’t enough words to describe our pain right now. I take comfort in knowing that Kobe and Gigi both knew that they were so deeply loved. We were so incredibly blessed to have them in our lives. I wish they were here with us forever. They were our beautiful blessings taken from us too soon. I’m not sure what our lives hold beyond today, and it’s impossible to imagine life without them. But we wake up each day, trying to keep pushing because Kobe, and our baby girl, Gigi, are shining on us to light the way. Our love for them is endless — and that’s to say, immeasurable. I just wish I could hug them, kiss them and bless them. Have them here with us, forever. Thank you for sharing your joy, your grief and your support with us. We ask that you grant us the respect and privacy we will need to navigate this new reality. To honor our Team Mamba family, the Mamba Sports Foundation has set up the MambaOnThree Fund to help support the other families affected by this tragedy. To donate, please go to MambaOnThree.org. To further Kobe and Gianna’s legacy in youth sports, please visit MambaSportsFoundation.org. Thank you so much for lifting us up in your prayers, and for loving Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri and me. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #Family ❤️

A post shared by Vanessa Bryant ? (@vanessabryant) on

Wyniki NBA: Powrót Victora Oladipo, 38 punktów DeMara DeRozanaSubscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tłoknr1
tłoknr1
30 stycznia 2020 09:41

dramat dla tej kobiety nie do opisania

Pat
Pat
30 stycznia 2020 19:34

Vanessa chociaz wie, ze cos takiego napisala? Brzmi ultra sztucznie, jak wyrezyserowane.

Dallas
Dallas
31 stycznia 2020 23:52
Odpowiedz  Pat

Komuś, kto ma problem z budową kilku zdań, faktycznie może się tak wydawać.

Pat
Pat
1 lutego 2020 11:41
Odpowiedz  Dallas

Przyglupi misiu, naprawde wierzysz ze kobieta, ktora stracila meza i corke i ktorych nie zdazyla nawet pochować miala sily, czas i checi zeby odje*ac taki wpis w internecie?!

JamesHar
JamesHar
31 stycznia 2020 12:04

Wydaje mi się, że Vanessa tego nie napisała. Kobe zawsze mówił, że to silna i mocna babka i nie ma co z nią zadzierać, ale wydaje mi się, że za wcześnie na taki komunikat od niej. Na pewno się pozbiera, potrzeba czasu.