Orlando Magic wracają do czasów swojej chwały. Przynajmniej jeśli chodzi o stroje. Klub z Florydy pokazał niedawno koszulki retro, mające na celu pomóc w celebrowaniu trzydziestolecia powstania zespołu.


Oprócz jersey’ów, Magic pokazali również specjalne logo:

We wtorek klub obchodził 26. rocznicę podpisania kontraktu przez Shaquille’a O’Neala. Oryginalnie Magic używali tych trykotów w latach 1989-98, czyli w pierwszym okresie istnienia klubu.

O’Neal oraz, wybrany z trzecim numerem draftu z 1993 roku, Anfarnee Hardaway poprowadzili Magic do trzech z rzędu sezonów regularnych z przynajmniej 50 zwycięstwami. Duet poprowadził zespół do Finałów NBA w roku 1995.

Magic będą próbowali w najbliższym sezonie próbowali przerwać trwającą już sześć lat posuchę związana z awansem do playoffs. Nie mogą oni już ściągnąć do składu O’Neala i Hardaway’a, ale przywrócenie dawnych koszulek, przywróci dawną magię zespołowi.

Warto nas obserwować:

NBA: Unikatowa koszulka Anthony’ego. LeBron żartuje z Melo


Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
The T
The T
10 sierpnia 2018 14:12

No i kolejny po Lakers back to root jesli chodzi o stroje.Jestem za.Co jak co ale Orlando Charlotte i Toronto mieli najlepsze stroje w latach 90tych.Koszykowki z tych lat nie przywrocimy poki w lidze beda tacy gracze jak np Durant ale stroje jaknajbardziej.

Kris
Kris
10 sierpnia 2018 14:30

Najlepsze stroje jakie kiedykolwiek mieli I chyba jedne z najlepszych w ogole w NBA. Fajnie ze wracaja do korzeni.

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
10 sierpnia 2018 17:17

Pamiętam czasy, gdy grali w takich strojach. Piękne czasy nadmienię. Bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że zrobią też takie slipy i będę mógł je kupić w polsce.

Marcin Gortat
Marcin Gortat
28 sierpnia 2018 08:55

Jak dla mnie wyszło ORIANDO z daleka… Niech przywrócą dawne loga zespołów – te obecne są o kant d…