„Wiedziałem, że ten moment się zbliża, ale mimo wszystko jestem tą wiadomością dotknięty”. Słowa Manu Ginobiliego chyba najlepiej oddają emocje, jakie towarzyszą kibicom koszykówki po decyzji Tima Duncana. Tradycyjnie po ważnych wydarzeniach, bardzo dużo działo się na Twitterze.11 KOMENTARZE

 1. Przy tweecie Davida Robinsona miałem aż „świeczki w oczach” 🙂 To była czysta przyjemność oglądać go przez całą jego zawodową karierę. Odchodzi prawdziwa legenda – to dla takich zawodników stworzono HALL OF FAME !!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. To trochę miara szacunku do tego zawodnika w NBA. u nas kiedy Green kopnie kogoś w jaja jest 114 komentarzy kiedy taki zawodnik kończy karierę mamy 14 reakcji. Smutne.

 3. Czytajac ile zdobyl uswiadamiam sobie ze skonczyl kariere najlepszy zawodnik ostatniego 15-lecia. Zdobyl wiecej niz Shaq Kobe Lebron i prezentowal zupelnie inna od nich postawe. Wielka szkoda ze odszedl.

 4. Od czasu Shaqa nie czułem takiego żalu w momencie gdy na emeryturę odchodził kolejny zawodnik 🙁 Mój okres prawdziwego interesowania się NBA przypadł w momencie wybrania go z 1 przez SA. Absolutnie wyjątkowa postać!

 5. Ciekawie się rysuje przyszłość SA. Jak już ktoś tu prognozował, nadchodzący sezon być również ostatni w karierze trenera Popa. Czy Becky byłaby wstanie pociągnąć zespół jako główny trener ?

  • Pop zostanie przynajmniej do końca kontraktu LaMa(to był jeden z warunków podpisania umowy przez Aldrigea. PS Becku dałaby radę „pociągnąć” niejedno!;) i z całą pewnością jako główny trener dałaby radę!

 6. Niemal wszyscy eksperci twierdzą, że to najlepszy PF w historii tej gry, mógłby to ktoś uzasadnić? nie patrząc na jego osiągnięcia, a na czysto techniczne umiejętności Garnett w swoim primie był dla mnie ciut wyżej, ok, TD był mega solidny, skuteczny, ale nigdy nie był wirtuozem, kimś kogo zagrania/technika/czy koordynacja wgniatałyby w fotel(jak chociażby w przypadku Olajuwona i dream shake, choć to był środkowy). Czy ktokolwiek może wskazać jego jakieś mega zagranie? w jego ofensywnym repertuarze(rzutu o tablicę z półdystansu/skrzydeł nie biorę pod uwagę).

  • O wielkości gracza mówią zdobyte mistrzostwa, liderowanie drużynie w post season, do tego dochodzi równa i solidna gra na przestrzeni całej kariery. Gdyby nie Duncan nie byłoby Spurs, gdyby nie Jordan nie byłoby Bulls, tak samo można powiedzieć już teraz o LB Jamsie. Tak jak mówię, gdyby Ci gracze nie zdobyliby mistrzostw nikt by o nich tak teraz nie wspominał, co z tego że graliby świetnie w sezonie regularnym jak nic nie osiągnęliby w play offach.

  • Jedno jego zagranie wymienic? To jak podnosil w gore puchar ☺ To jest jego wielkosc ze potrafil grac mega efektywnie a nie efektownie i poswiecac sie dla druzyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here