W ramach dwóch spotkań przedsezonowych oraz znakomitego projektu NBA Global Games, Oklahoma City Thunder przyleci do Europy na dwa mecze przeciwko ekipom z ligi hiszpańskiej. Bez niespodzianek będą to mistrz oraz vice-mistrz tego kraju.


W marcu 2016 ogłoszono już, że Houston Rockets oraz New Orleans Pelicans odwiedzą Chiny (Pekin i Szanghaj) aby rozegrać tam spotkania w ramach pre-season. Ich mecze odbędą się 9 oraz 12 dnia października. To kolejna część dużego projektu NBA, który zakłada ekspansje ligi na terenach poza USA i Kanadą. Mecze z udziałem drużyn najlepszej ligi świata odbywały się już w Brazylii, Meksyku, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

W październiku 2016 roku również fani z Europy dostaną dawkę znakomitej koszykówki. Oklahoma City Thunder potwierdziła, że rozegra w Hiszpanii dwa przedsezonowe pojedynki. Najpierw w poniedziałek 3 października w Madrycie podejmie ich Realmistrz ligi ACB, a w środę 5 października w Barcelonie zagrają z z FC Barcelona Lassa.

Bardzo istotnym czynnikiem dla wielu kibiców będzie zatem decyzja Kevina Duranta tego lata. Jeżeli gwiazda Thunder zdecyduje się na niespodziewany ruch i odejdzie z OKC, spora dawka fanów może zrezygnować z oglądania tego widowiska. W przeciwnym przypadku, zobaczenie duetu Durant-Westbrook będzie dla kibiców ogromną gratką.

NBA: Joakim Noah bardzo blisko Knicks


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here