Jayson Tatum nigdy nie ukrywał, że Kobe Bryant był jego największym idolem z dzieciństwa. Na przykładzie gry legendy Los Angeles Lakers, młoda gwiazda Boston Celtics szukała własnej koszykarskiej tożsamości. Latem tego roku Tatum miał okazję potrenować ze swoim idolem.


Kobe Bryant spełnił życzenie młodej gwiazdy Boston Celtics. Jayson Tatum był wniebowzięty. Lato spędził na ciężkiej pracy, która ma mu pomóc w trakcie drugiego sezonu w NBA. Tatum był jednym z najlepszych pierwszoroczniaków rozgrywek 2017/2018. Jego tytaniczna praca, umiejętności i talent były niezwykle istotne dla walki Celtics w play-offach wschodniej konferencji. Tatum ma papiery na to, by być kolejną legendą ekipy z Bean-City.

Nadal się rozwija i nadal szlifuje swoją grę. W ostatnich miesiącach rad udzielało mu wielu legend, w tym Kobe Bryant. – Pokazał mi kilka zachowań w grze tyłem do kosza. Ale najważniejsze było to, że mogłem z nim porozmawiać, zadać kilka pytań i poznać jego sposób myślenia oraz postrzegania gry – tego, czego wymagał od siebie, by wygrywać – mówi Tatum. Ambicji młodemu zawodnikowi Celtics na pewno nie brakuje.

Lato Tatum poświęcił także na to, by przybrać odrobinę na wadze. – To było jedno z moich głównych założeń na letnią przerwę. Jestem jeszcze młody, więc przybranie na wadze nie jest takie proste. Na pewno jednak się wzmocniłem. Chodziło mi o to, by po prostu zyskać na sile – dodał Tatum. W 80 meczach debiutanckiego sezonu, Tatum notował na swoje konto średnio 13,9 punktu i 5 zbiórek trafiając 47,5 FG% i 43,4 3PT%.

NBA: Utalentowany Włoch spróbuje swoich sił w Houston


Warto nas obserwować:

Szukasz strojów meczowych, t-shirtów, bluz i innych ubrań oraz akcesoriów z logo swojej ulubionej drużyny NBA? Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu Nike. Nike jest głównym partnerem NBA.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrew
Andrew
22 sierpnia 2018 01:25

wiele sobie po tobie obiecuję chłopaku