Jeden z liderów Boston Celtics, Jayson Tatum, jest świadomy tego, że ciężka praca wyniesie go na szczyt. Na pewno nie będzie patrzył na to, co sądzą o nim inni i będzie codziennie dawał z siebie wszystko.Jay King rozmawiał ostatnio z młodą gwiazdą Celtów i nie mógł pominąć pytania o to, jak Tatum reaguje na opinie innych.

Nie wiem, co uważają, czy to przypadek, że jestem na tym poziomie, czy też to po prostu chwilowa zwyżka formy, Wiem, do czego jestem zdolny i ciągle do tego dążę – stwierdził Tatum.

Mimo że zawodnik jest świadomy swojego celu, to jednak ma świadomość, że wiele brakuje mu do wymarzonej formy.

Wiem, że mam przed sobą długą drogę, ale chcę po prostu doskonalić się każdego dnia, każdego tygodnia, każdego meczu. Najważniejsze jest, by nigdy nie popaść w samozadowolenie i ciągle pracować nad sobą – podsumował gracz Celtics.

Jayson Tatum jest liderem swojego zespołu, a ten sezon jest jego najlepszym w karierze. W jego grze jest widoczny spory progres, a sam zawodnik ciągle chce się rozwijać. W rozgrywkach 2019/20 zdobywa średnio po 23,6 punktu na mecz, dokładając do tego 2,9 asysty oraz 7,1 zbiórki na spotkanie.

Boston Celtics wznowią sezon z bilansem 43 wygranych i 21 porażek. Aktualnie znajdują się na trzecim miejscu w konferencji wschodniej. Nie mamy żadnych wątpliwości, że Tatum będzie czołową postacią Celtów w kontekście walki w play-offach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here