Dwyane Wade na ten moment cieszy się urokami emerytury. Nie powinniśmy oczekiwać, by wracał do NBA i rozmieniał na drobne wspaniałą karierę. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala mu nadal czynnie uprawiać sport i rzekomo Wade poważnie się nad nim zastanawia. 


Na Instagramie Zaire’a Wade’a pojawiło się story, w którym syn Dwyane’a Wade’a podaje dalej słowa ojca z opisem: – Nie bez powodu tak ciężko ostatnio pracujemy. Okazuje się bowiem, że jego utytułowany ojciec może wrócić do gry w koszykówkę. Wade miałby być zainteresowany dołączeniem do BIG3 prowadzonej przez Ice’a Cube’a lub do The Basketball Tournament. To inicjatywy półprofesjonalne, ale zrzeszają naprawdę ciekawe nazwiska.

– Nie wiem czy więcej graczy dołączy do tej ligi, ale BIG3 czy TBT (The Basketball Tournament) to świetnie inicjatywy, które są intrygujące. Brakuje mi atmosfery szatni i ducha sportowej rywalizacji, zatem wszystko jest możliwe… – napisał D-Wade na swoim twitterze. Możemy się zatem domyślać, że Wade może wkrótce zgłosić swoją gotowość. BIG3 odwołało w tym roku rozgrywki z uwagi na pandemię koronawirusa, ale kto wie, w jakim składzie wrócą.

D-Wade to jeden z najlepszych rzucających obrońców w historii NBA. Posiadanie takiej gwiazdy w swojej stajni byłoby marketingowym strzałem w dziesiątkę. Była gwiazda Miami Heat w trakcie swojej bogatej kariery 3-krotnie sięgała po mistrzostwo NBA. W 1054 rozegranych meczach wychowanek Marquette notował średnio 22 punkty, 5,4 asysty i 4,7 zbiórki. Dobrze byłoby go zobaczyć na parkiecie, nawet jeśli nie miałby tego traktować do końca poważnie.

NBA: Czołowy gracz Bucks z koronawirusemSubscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
icenumerocinq
icenumerocinq
17 lipca 2020 13:15

Oglądanie Abdul-Raufa czy Iversona (no może jego nie) to czysta przyjemność. Zabawny fakt. Mecze BIG3 mają wyższą oglądalność od meczy WNBA, także potencjał tego sportu jest ogromny.

Edytowane 3 miesięcy temu przez icenumerocinq