Na jedno z najgorętszych nazwisk bieżącego offseason wyrasta rozgrywający Charlotte Hornets. Sam gracz zadeklarował w prawdzie, że pozostanie w ekipie „Szerszeni” traktuje priorytetowo, jednak nie zniechęca to potencjalnych nabywców.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN zawodnika w swoich szeregach widziały by takie zespoły jak Lakers, Knicks oraz Mavericks. Każda z nich ma większe lub mniejsze argumenty, jednak trudno obecnie przewidzieć, czy któryś z GM-ów wspomnianych drużyn przekona gracza do zmiany otoczenia. Przedstawicie ekipy z LA z pewnością kusić będą perspektywą gry obok LeBrona Jamesa, sztab z Nowego Jorku bez wątpienia wspomni o chęci uzupełnienia składu o takie nazwiska jak Anthony Davis (czyt.: Anthony Davis wie, gdzie chce odejść!) czy Kevin Durant (pomimo kontuzji, czyt: KD nie straci na wartości?), natomiast najwięcej szans na ewentualny sukces negocjacyjny mogą mieć managerowie z Dallas. Ekipa z Teksasu posiada w swych szeregach dwóch młodych i niezwykle zdolnych graczy z pozycji, które idealnie mogą współgrać z dynamicznym Kembą. Mowa o Luce Doncicu oraz Kristapsie Porzingisie, którzy przy wsparciu doświadczonej „jedynki” mogą nieco namieszać w lidze, a co więcej – być inwestycją na kilka lat.

Oczywiście to tylko spekulacje – Kemba bardzo ceni sobie swoją pozycję w Charlotte i docenia wszystko, co organizacja dla niego zrobiła. Ponadto na wyobraźnie zadziałać może również czynnik finansowy – Hornets mogą zaproponować Walkerowi 5-letni kontrakt, wart 221 milionów dolarów. Każdy inny zespół położyć może na stole umowę 4-letnią, opiewającą maksymalnie na 140 milionów dolarów. Kwoty astronomiczne, a różnica spora, tym samym argumenty nowego pracodawcy musiały by być naprawdę mocne.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat tegorocznych play-offów NBA znajdziecie pod specjalnym tagiem: NBA playoffs 2019.

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat tegorocznych play-offów NBA znajdziecie pod specjalnym tagiem: NBA playoffs 2019.

Czy wiesz, że na stronie PZBUK możesz oglądać mecze NBA NA ŻYWO?

Dostęp do transmisji meczów NBA na stronie PZBUK ma każdy zarejestrowany użytkownik, który ma minimum złotówkę na koncie gracza. Transmisje są dostępne zarówno w przeglądarce na komputerach, jak i w telefonach komórkowych. Mecze NBA są z oryginalnym amerykańskim komentarzem – zdarza się, że mecz jest bez komentarza.

Aby korzystać ze strony PZBUK należy mieć skończone 18 lat.
4 KOMENTARZE

    • Oby. A propo Hornets. Marvin Williams wykorzystał opcję w kontrakcie i zostaje na jeszcze 1 rok za 15mln dolarów. Ale o tym na pudelku dowiecie się dopiero za jakieś 73 godziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj