NBA: J.R. Smith znów prowokuje!

4
3319

Ostatni mecz pomiędzy Cleveland Cavaliers i Boston Celtics już w pierwszej kwarcie przyniósł sporo emocji pozasportowych. J.R. Smith i Marcus Smart mają ze sobą duży problem i podczas ostatniego spotkania mogło dojść między nimi do poważnej konfrontacji. 

Sytuacja miała miejsce pod koniec pierwszej kwarty. J.R. Smith walczył o piłkę z Aronem Baynesem i panowie nie wytrzymali. W pewnym momencie Smith odepchnął rywala, na co Marcus Smart zareagował wybuchem wściekłości. Przed napaścią na Smitha musiało go powstrzymywać dwóch kolegów. Ostatecznie Smith dostał faul techniczny, a Smart został wyrzucony z parkietu. Wszystko zobaczycie na wideo powyżej.

Jest niby taki twardy, a ma najwięcej flopów w lidze – mówi J.R. Smith.Nie możesz tyle flopować i udawać, że jesteś twardy. Jak to w ogóle działa? On dzisiaj nie przyszedł grać w koszykówkę. Był sfrustrowany i chciał się na kimś wyżyć. Na pewno nie będę tracił pieniędzy przez bójkę z Marcusem Smartem. Na pewno nie stracę przez tatuaż, dlatego czemu miałbym przez niego?

 

Zapowiedź sezonu NBA 2018/19: Oklahoma City Thunder – spróbować jeszcze raz

 

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here