Kyrie Irving będzie musiał opuścić każdy domowy mecz Nets, jeśli nie podda się szczepieniu. Jeśli obecny stan rzeczy będzie się utrzymywał i zawodnik nadal podtrzyma swoje stanowisko, wówczas jednym z rozwiązać może okazać się transfer niepokornego i problematycznego gwiazdora. Takie działanie sugeruje nawet Shaquille O’Neal.


Podczas występu w CBS Sports Radio Shaq został zapytany o to, jaki byłby jego stosunek do kwestii niezaszczepienia Irvinga, gdyby był graczem Brooklynu. Członek Galerii Sław powiedział bez ogródek, że z pewnością udałby się do władz klubu z żądaniem usunięcia go z drużyny.

„Poszedłbym na górę i powiedziałbym, żeby go stąd zabrać” – powiedział Shaq. „Możemy wygrać z tym co mamy. Damy dwóch liderów, świetnego strzelca kilku dobrze zbierających. Zabierzcie stąd jego dupę, bo jeśli tego nie zrobicie, każdego dnia będę musiał odpowiadać na pytania o niego i o to, co robi… Zabierzcie stąd jego dupę” – kończy twardo Shaq.

Komentarz O’Neala w materiale poniżej (fragment od 1:42).Shaq skrytykował również innych graczy, którzy nie poddali się szczepieniom. Czterokrotny mistrz NBA powiedział, że ci gracze powinni stać w jednym szeregu z pozostałymi kolegami z drużyny.

„W tej pracy musisz wykazać się altruizmem” – powiedział Shaq. „Zrozumiałem to, gdy zacząłem wygrywać i naprawdę dominować w lidze”.

Póki co, nic nie wskazuje na to, by Nets planowali handlować Irvingiem. Rozsądek podpowiada jednak, że ewentualna wymiana może okazać się ciekawym i jednocześnie korzystnym rozwiązaniem. Szerzej o problemach z Irvingiem pisał również Krzysztof Dziadek. Artykuł poniżej.

NBA: Wartość rynkowa Kyriego Irvinga równa zero! Co zrobią Nets?7 KOMENTARZE

  1. Tylko kto za niego odda wartościowych graczy, skoro w każdym momencie może zniknąć z zespołu w poszukiwaniu duchownego uniesienia, a jeśli już będzie, to zrobi ferment?

  2. Powinni zmienić swoje słynę powiedzenie na „To był kiedyś wolny kraj” Na miejscu zawodników którzy się nie pozaszczepiali z różnych powodów zainwestował bym w dobrych prawników Amerykanie od zawsze lubili milionowe pozwy i sprawy sądowe… Taki ich amerykański sen… Co do Shaqa ta wypowiedzią złapał sporego minusa w moich oczach

  3. Faszyzm rośnie w siłę. Niestety. Przed 2wś też się zaczęło od segregacji sanitarnej. Ludzie są tacy ślepi i głupi a media i wyścig szczurów robią z nich już praktycznie nic nie czujących robotów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj