Ekipa ekspertów z TNT ma sporo luzu, nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Po jednym z ostatnich segmentów Shaquille O’Neal musiał wyjść ze studia, bo nie zniósł tego, co zobaczył na ekranie, gdy włączono symulację meczu w NBA 2k. 

NBA on TNT dysponuje zdecydowanie jedną z najlepszych grup ekspertów. Szczególnie dobrze wygląda tercet, w którym w rolę ekspertów wcielają się Shaquille O’Neal, Candance Parker (legenda WNBA) oraz Dwyane Wade. Przyzwyczaili widzów do tego, że lubią sobie nawzajem dogryzać i często robią to w przezabawny sposób. W jednym z ostatnich segmentów programu, producenci zrobili symulację meczu NBA 2k drużyn Shaquille’a O’Neala i Candance Parker. 

Ciekawostka była taka, że cała drużyna była obsadzona tym samym graczem, więc na parkiecie mieliśmy pięciu Shaqów i piątkę Candance. Oczywiście ofiarą musiał paść O’Neal, który nie był zachwycony z ostatecznego rezultatu, a zwłaszcza z tego, co zdarzyło się w ostatniej akcji symulacji, gdy Parker wsadziła 4-krotnemu mistrzowi NBA nad głową. Ten nie wytrzymał i wyszedł ze studia bez słowa, co dodało całej sytuacji komizmu. 

Parker i Wade nie potrafili wytrzymać ze śmiechu. Zespół Candance wygrał 22:7. Nie da się ukryć, że autorów symulacji poniosła fantazja, ale była gwiazda m.in. Los Angeles Lakers nie potrafiła tego znieść. Zobaczcie nagranie tego momentu oraz reakcje Shaqa i Candance na kolejne akcje. Niektóre w sposób bardzo wyraźny zakrzywiają rzeczywistość, zwłaszcza gdy Shaq rzuca za trzy. 


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments