Shaquille O’Neal postanowił, że tak łatwo nie odpuści. W sieci pojawiło się kawałek, który jest rapowym ciosem w kierunku Lavara Balla. Shaq zawsze dobrze sobie radził na mikrofonie. Sprawdźcie, co wysmarował tym razem.


Diss – obraźliwy atak słowny kierowany w konkretną postać/artystę. Z dissem najczęściej można się spotkać podczas potyczek freestyle’owych. Dobry diss polega na wytknięciu negatywnych cech przeciwnika, naśladowaniu jego stylu lub na przekształcaniu fragmentów jego twórczości w sposób obnażający ich słabości. Za miejski.pl

NBA: Carlisle i Barea pod wrażeniem Doncicia


Warto nas obserwować:

Szukasz strojów meczowych, t-shirtów, bluz i innych ubrań oraz akcesoriów z logo swojej ulubionej drużyny NBA? Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu Nike. Nike jest głównym partnerem NBA.

NBA: LeBron James nie przestanie walczyć i angażować się w politykę

Podcast PROBASKET 015: LeBron najważniejszym sportowcem na świecie? Wielka odwaga Love’a


Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
suntzu
suntzu
9 września 2018 16:49

Zna się chłop bo zestaw koszulek na ścianie to ma zacny : Mailman , KG, MJ , Magic, Ptak, West . Z Shaqiem w składzie stworzyli by team wszechczasów.

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
10 września 2018 07:44
Odpowiedz  suntzu

A gdzie tam… Curry, Lonzo Ball, Carmelo, Leonard i Rondo by ich poskładali w jedną kwartę. Dziś są najlepsze gwiazdy i najlepsza koszykówka; starych i przebrzmiałych nie wypada przeto wspominać.

Tytus
Tytus
10 września 2018 07:16

Pazdzierz babci ta muzyka

Władysław Snipes
Władysław Snipes
11 września 2018 12:17

Klasycznie, merytorycznie i bez napinki pozamiatał powiatowych szczekaczy.

Pedro
Pedro
13 września 2018 08:59

A Panowie Redaktorzy chyba spali ponad rok 😀 Od razu, jak to zobaczyłem to przypomniało mi się, że ten diss słyszałem już dawno. Spójrzcie na datę dodania filmu na YT.