W Święta ruszyło głosowanie do przyszłorocznego Meczu Gwiazd. Znów macie możliwość wybrać swoich ulubieńców, którzy będą reprezentowali dwie drużyny wybrane przez kapitanów. All-Star Weekend odbędzie się w połowie lutego w Chicago.


Przed nami 69. mecz gwiazd NBA. United Center, na co dzień dom Chicago Bulls, od 14 do 16 lutego będzie gościć ligową śmietankę. Po raz kolejny NBA przygotowała różne formy głosowania na zawodników, którzy mają wziąć udział w Meczu Gwiazd. Bardzo pomocne w całym procesie będzie Google.

Możecie bowiem głosować na google.com, poprzez Google App i Google Assistant. Ponadto jest opcja wykorzystania NBA.com lub aplikacji NBA – te opcje pozwalają wam wskazać swoich starterów jeden raz każdego dnia aż do 20 stycznia, gdy głosowanie dobiegnie końca. Będzie także pięć wyselekcjonowanych dni, w których głosy będą liczyły się podwójnie: 2, 3, 10, 16 i 20 stycznia. 

Do głosowania dołączą przedstawiciele mediów oraz sami zawodnicy. Głosy kibiców złożą się na 50% wszystkich. 23 stycznia TNT ogłosi wyniki i wtedy poznamy również kapitanów, którzy – podobnie jak w ostatnich dwóch edycjach – wybiorą drużyny spośród całej puli, bez podziału na konferencje. 30 stycznia poznamy zawodników, którzy uzupełnią składy na ławce rezerwowych.

Jak głosować:

  1. wpisz w wyszukiwarkę Google „NBA Vote” albo „NBA All-Star Vote”
  2. powiedz do swojego asystenta Google – „Ok Google, vote for the NBA All-Star Game”
  3. Wejdź w aplikację NBA, kliknij „More” i otwórz zakładkę „2020 All-Star Voting”.
  4. Wejdź na vote.nba.com

Wyniki NBA: Powrót Luki Doncicia, niechlubny rekord Nets
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Majk
Majk
27 grudnia 2019 12:53

A gdzie Polish hummer?

Tomek
Tomek
27 grudnia 2019 16:12
Odpowiedz  Majk

czeka na telefon z Golden

Pacers
Pacers
27 grudnia 2019 19:32

Ktoś to jeszcze ogląda?