Różne rzeczy w życiu się zdarzają. Czasami gubimy niezwykle cenne dla nas rzeczy. Trener Los Angeles Clippers na przykład, zgubiłby dwa tysiące dolarów. Gdyby nie przechodzień, który postanowił nie wykorzystywać sytuacji i zachować się fair, zwracając Docowi Riversowi uwagę.


Szkoleniowiec Los Angeles Clippers opowiedział historię przy okazji ostatniego spotkania z przedstawicielami mediów. – Na koniec chciałbym podziękować osobie stąd, z San Francisco – zaczyna. – To prawdziwa historia. Szedłem ulicą i chciałem wyciągnąć telefon z kieszeni. Wypadło mi dwa tysiące dolarów i szedłem dalej nie zdając sobie z tego sprawy. Ktoś poklepał mnie po plecach i powiedział: „To Twoje pieniądze”. Nie znam wielu miejsc, w których wydarzyłoby się coś takiego. Ktokolwiek to był, dałbym mu darmowe bilety, gdyby nie uciekł – kończy Rivers.

NBA: 37 punktów Leonarda, Nuggets i Portland wygrywają


Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alonzo
Alonzo
17 kwietnia 2019 13:58

Kolejny artykuł z pudelka. Brawo michałek , buahaha.

Damian Lillard
Damian Lillard
17 kwietnia 2019 14:11

@Michal może warto przy okazji takich artykułów uzmysłowić ludziom w jakim zbrodniczym systemie żyjemy. Dolar po wprowadzeniu Banku Centralnego w USA (Fed) stracił na wartości blisko 500% i nie ma żadnego pokrycia. To jest oszustwo i światowa lichwa aktualnie oszukuje tak cały świat (w Polsce to NBP). Czas i pora się obudzić….

Damian Lillard
Damian Lillard
17 kwietnia 2019 20:10
Odpowiedz  Damian Lillard

Za co te — ? Taka ta Polska głupia ?! (pytanie retoryczne)

murdi
murdi
17 kwietnia 2019 21:30
Odpowiedz  Damian Lillard

no niestety, nie budź śpiących bo jak spróbujesz to jeszcze narobisz sobie wrogów. Btw jak jakiś kraj spróbuje pokrycia swoich dóbr złotem lub inną walutą niż $ ,to zostaje zgarnięty na kupę krajów , gdzie łamana jest demokracja.

Damian Lillard
Damian Lillard
17 kwietnia 2019 22:02
Odpowiedz  murdi

Raczej gdzie wprowadzana jest demokracja, ten system zwany demokracją= niewolnictwo czyli obłuda wolności.

Ponadto Ty nie za bardzo to rozumiesz, dolar jak i każda inna waluta to jest to samo gowno bez pokrycia i niezaleznej wartości, cały system finansowy to oszustwo i fikcja w jednym. Tam gdzie jest demokracja i bank centralny (Polska NBP) to rządzi ten sam „Pan” od setek lat, a wrogowie, wszelakie zagrozenia i konflikty są sztucznie kreowane…

Twoja Stara
Twoja Stara
18 kwietnia 2019 02:19
Odpowiedz  Damian Lillard

A kim jest wg Ciebie ten „Pan”. Tak bardziej szczegółowo bym prosił 🙂

Damian Lillard
Damian Lillard
18 kwietnia 2019 10:02
Odpowiedz  Twoja Stara

Europa to Rotschild, Ameryka to Morgan itp. Klany tych rodzin są na całym świecie i zaczęli już swoje rządy na dobre w 1694 przejmując władze w Anglii (wprowadzili Bank Centralny). To oni wybili wszystkie rodziny królewskie na świecie. Do nich należy system finansowy, to oni kreują zagrożenia, Swiatowy Terroryzm, wrogów, zakłamana historię którą Cię uczyli w szkole, ciągle pseudo afery, kryzysy aby zająć czymś ludzi, to oni tworzą nowe systemy władzy jak komunizm, dzisiejsza demokracja, politycy od dawno pełnią rolę aktorów – marionetek. Prawda jest prosta , a otacza Cię fikcja. Dlatego jak ktoś nazywa otaczający nas System – Matrix,… Czytaj więcej »

icenumerocinq
icenumerocinq
18 kwietnia 2019 11:48
Odpowiedz  Damian Lillard

Od kiedy zniesiono parytet złota, dolar stał się tylko papierkiem, który można dodrukowywać wg uznania, ale póki wszyscy zainteresowani umówili się na określoną wartość nabywczą, to jest to środek płatniczy. Niedługo skończy się możliwość płatności gotówką, to dopiero będzie wesoło.

Damian Lillard
Damian Lillard
18 kwietnia 2019 13:02
Odpowiedz  icenumerocinq

O czym Ty piszesz… „jacy wszyscy zainteresowani…” FED (Bank Centralny) wprowadzono w USA po 1900 roku wywołując sztuczny kryzys gospodarczy zwykłą plotką wprowadzając ludzi w zamęt. Przekupili polityków spychając ich w drugi rząd i ta „elita lichwiarzy” przejęła USA. Zrobił to Morgan i jego poplecznicy. Od tamtej pory $ stracił ponad 500% na wartości, nie ma pokrycia, jest sztucznie sterowany, jak każda inna waluta na świecie. Każdy Bank Centralny jest w demokratycznym kraju i ma tego samego właściciela (Polska NBP). To oni stworzyli dług publiczny, system finansowy i coraz bardziej zaciskają nam pasa podatkami i ograniczeniem swobód obywatelskich , nie… Czytaj więcej »

Twoja Stara
Twoja Stara
19 kwietnia 2019 23:52
Odpowiedz  Damian Lillard

a jakieś sensowne źródła potwierdzające Twoje tezy mógłbym prosić ?

cormac
cormac
18 kwietnia 2019 15:00

uciekł….a może to Doc go pogonił ;))))