W tym tygodniu mecze NBA dla kibiców w Polsce będą zaczynać się o godzinę wcześniej, niż zwykle. Wszystko dlatego, że zmiana czasu w USA nastąpi dopiero w najbliższy weekend. To oznacza, że najwcześniejsze spotkania w dni powszednie, które zaczynały się dla nas o 1 w nocy, teraz będą się rozpoczynać o północy.


W niedzielę spaliśmy dłużej, potem mieliśmy mecz na żywo o 20:30, a nie 21:30. Teraz, w tygodniu, czekają nas spotkania NBA, które rozpoczynać się będą o północy.

Jeśli ktoś późno chodzi spać może zerknąć w poniedziałek o północy na spotkania Pistons – Pacers oraz KnicksBulls. Za to w środę o północy rozpoczną się mecze: SixersWolves, CavsBulls oraz MagicKnicks.

Tak jak zawsze podkreślamy godziny spotkań najlepiej sprawdzać w aplikacji NBA na smartfonach i tabletach oraz na stronie ESPNlink tutaj. Tam zawsze otrzymamy informację o godzinie rozpoczęcia spotkania według czasu jaki obowiązuje u nas.

Z naszego punktu widzenia najbliższy weekend zapowiada się „przyzwoicie”. Będzie można obejrzeć mecze „NBA na żywo bez zarywania nocy„, ale spotkania rozpoczną się jednak późno.

W sobotę o godz. 22:00 Thunder podejmować będą Pelicans.

W niedzielę o godz. 23:00 spotkanie PacersBulls.

Chcesz wiedzieć jak legalnie oglądać NBA? Nie musisz mieć League Passasprawdź ten artykuł.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments