James Dolan w ostatniej rozmowie stwierdził, że New York Knicks przygotowują się na scenariusz, w którym Kritaps Porzingis nie wróci do gry w kolejnym sezonie. Skrzydłowy wraca do pełni sił po zerwaniu więzadła w kolanie i Knicks na pewno nie będą niczego przyspieszać.


Najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że Kristaps Porzingis wróci do gry dla New York Knicks pod koniec bieżącego roku. Wszystko jednak zależy od tego, jak przebiegnie dla zawodnika okres rehabilitacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w drugiej połowie sezonu Knicks będą już ze swoim liderem. Jednak jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości sztabu medycznego i lekarzy, okres przerwy może się wydłużyć.

James Dolan – właściciel Knicks, w ostatniej rozmowie z New York Post przyznał, że Łotysz może zostać postawiony przed bardzo nieprzyjemnym faktem dokonanym. – Na razie nie wiem, co o tym wszystkim myśleć, bo słyszałem już scenariusze zakładające jego przerwę do grudnia i scenariusze mówiące o wyłączeniu Kristapsa z całego sezonu regularnego. Nie możemy po prostu siedzieć na tyłku i na niego czekać. Potrzebujemy zespołu, w który będziemy go mogli odpowiednio włączyć – mówi Dolan.

Porzingis urazu nabawił się 6 lutego w meczu Knicks z Milwaukee Bucks. Gwiazda ekipy z Big Apple zerwała więzadło w kolanie. Tego typu kontuzja zawyczaj oznacza około 11/12 miesięcy przerwy. W 48 rozegranych dla Knicerbockers meczach, Łotysz notował na swoje konto średnio 22,7 punktu, 6,6 zbiórk i 2,4 bloku trafając 43,9 FG% i 39,5 3PT%.

Wyniki NBA: Zwycięski powrót Embiida, trzecie wygrane Pelicans i Warriors


Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektyw
Obiektyw
20 kwietnia 2018 17:16

Czyli kolejny sezon tankowania z trenerem pomyłką na ławce, ………?New York State od Mind

Jehowy
Jehowy
20 kwietnia 2018 17:54

Już po kozie, dawać znów łapki w dół 🙂