Wciąż nie widać końca sagi transferowej Kevina Duranta. Ostatnio pojawiły się nawet informacje, że skrzydłowy prędzej zakończy karierę, niż wznowi granie w barwach Brooklyn Nets. Do tych doniesień sam zainteresowany bezpośrednio odniósł się w mediach społecznościowych, nazywając te informacji „komicznymi”.

Ważna wiadomość od Kevina Duranta: na razie nie planuje on kończyć kariery. – Wiem, że większość ludzi uwierzy anonimowym źródłom, a nie mi, ale jeśli ktokolwiek zechciałby mnie wysłuchać, to nie planuję odwieszać butów na kołek w najbliższej przyszłości – napisał skrzydłowy na twitterze. To ostra reakcja na niedawne informacje przekazane przez dziennikarza Marca Steina.

Stein w jednym z swoich tekstów napisał bowiem, że jeden z dobrze rozeznanych ligowych działaczy miał stwierdzić, że KD bliżej po drodze do emerytury, niż do dalszej gry w barwach Brooklyn Nets. Już wtedy dziennikarz raczej bagatelizował te słowa, choć i tak wypłynęły one potem w różnych serwisach oraz w mediach społecznościowych, przez co najprawdopodobniej Durant poczuł potrzebę, by się do tej sprawy odnieść osobiście.

Tymczasem w sprawie transferu 33-latka nadal nie ma żadnych postępów, o czym w poniedziałek doniósł Brian Windhorst. – Brooklyn Nets w żaden sposób nie zmienili swojej strategii – stwierdził dziennikarz ESPN, według którego nowojorska ekipa nie czuje żadnej presji czasu i w związku z tym przynajmniej na razie mamy do czynienia z sytuacją patową, której rozwiązania na horyzoncie nie widać. A start nowego sezonu NBA już za nieco ponad dwa miesiące.

KONKURS!

Zapraszamy do oglądania podcastu PROBASKET w środę 17 sierpnia o godz. 21:00 na YouTube. W trakcie nagrania zorganizowane będą konkursy, w których do wygrania będą książki wydawnictwa SQN.

Zwycięzcy będą mogli wybierać spośród książek o Dream Teamie i Kevinie Garnecie. Do wygrania będzie też książka „Oglądaj koszykówkę jak geniusz” oraz „Album 75 lat NBA”.

Oglądaj w środę podcast od godz. 21:00, a tak wszystkiego się dowiesz!

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments