Steve Clifford zgodził się podpisać czteroletni kontrakt z Orlando Magic na mocy którego będzie pełnił rolę głównego trenera zespołu z Florydy. Poprzednie pięć lat Clifford spędził w Charlotte Hornets.


Na początku czerwca planowana jest konferencja prasowa, na której oficjalnie zostanie przedstawiony nowy trener Orlando Magic.

W poprzednich latach Steve Clifford pracował jako główny trener Charlotte Hornets, wcześniej był przez pięć lat asystentem Stana van Gundy’ego.

Młoda ekipa Orlando Magic w ciągu ostatnich sześciu lat nie kończyła sezonu zasadniczego wyżej niż na jedenastym miejscu w Konferencji Wschodniej. Za słabe wyniki obarczano głównie trenerów, których w sumie, w ciągu ostatnich siedmiu lat było aż pięciu.

Clifford w trakcie sezonu 2017/2018 opuścił 21 meczów z powodu problemów ze snem i bólem głowy. Jednak według zapewnień trener jest w pełni zdrów i gotowy, by poprowadzić ekipę Magic.

NBA: Ważna decyzja Sixers

2 KOMENTARZE

  1. Orlando nie chce wygrywać a trzymać przede
    wszystkim niski budżet taką mają strategię a zatrudnienie Steve’a Clifforda jest tylko tego dowodem.Nic nie ugrają a szkoda bo paru ciekawych zawodników jest w szeregach Czarodziejów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj