Film będzie miał premierę w kinach i HBO Max 16 lipca, czyli siedem dni przed potencjalnym meczem numer siedem finałów NBA. Kręcony był latem 2019 oraz 2020 roku. Teraz studio pochwaliło się kolejnym trailerem. 

Warner Bros zgodnie z zapowiedziami opublikował kolejny  trailer nadchodzącego filmu “Space Jam: A New Legacy”, którego głównym bohaterem jest gwiazda Los Angeles Lakers – LeBron James. To kolejne takie spojrzenie na produkcję, która już za ponad miesiąc w kinach! Nie da się ukryć, że czekamy na ten film z wypiekami na twarzy. Czy dorówna “jedynce”? Zazwyczaj sequel ma duży problem, by sprostać wyzwaniu rzuconemu przez pierwszą część, to jednak nie zmienia faktu, że jesteśmy bardzo ciekawi efektów pracy LeBrona Jamesa.

Fabuła filmu opowiada o tym, że: – Podczas wycieczki do studia Warner Bros., LeBron James i jego syn zostali przez przypadek zamknięci w świecie, w którym są wszystkie postacie i historie Warnera Brosa, które kontroluje źle działający i niezwykle silny mechanizm Al G ( gra go Don Cheadle). LeBron m.in. przy pomocy Bugsy Bunny’ego musi przedrzeć się przez świat klasycznych scen i postaci, by odzyskać swojego syna. By wrócić do domu, James i jego ekipa Looney Tunes musi poradzić sobie z tajemniczym planem Ala G i wygrać epicki mecz koszykówki przeciwko zdigitalizowanym i skomputeryzowanym super-wersjom największych gwiazd NBA i WNBA, podczas gdy cały świat patrzy – pisał kilka miesięcy temu scenarzysta nie związany z filmem, ale który przez przypadek dokopał się do zarysu. 

Zobaczcie drugi trailer…


5 KOMENTARZE

  1. Tyle tu reklam że ciężko coś zobaczyć. Hahaha. A dodać komentarz? Graniczy z cudem. Film zapowiada sie rewelacyjnie:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj