W Nowym Orleanie ruszyły już prace związane z organizacją All-Star Game 2017. Miasto otrzymało organizację po nierozstrzygniętym sporze politycznym w Charlotte. Lidze spodobało się to, jak Pelicans i władze miasta poradziły sobie z zadaniem w 2014, dlatego po ustaleniu szczegółów współpracy, oficjalnie oddano Weekend Gwaizd w ręce Nowego Orleanu.


W Charlotte sprawa rozbiła się o kontrowersyjne prawa dotyczące mniejszości seksualnych. NBA prosiła miasto, by zrezygnowało z zapisu „Bathroom Bill”. Ostatecznie do tego nie doszło, dlatego komisarz ligi – Adam Silver musiał podjąć decyzję o odebraniu Weekendu Gwiazd Charlotte i przekazaniu go Nowemu Orleanowi. Tam muszą działać szybko, ponieważ na organizację wszystkiego mają zaledwie kilka miesięcy. All-Star Weekend już w lutym, a mamy połowę września.

Aby nie przedłużać, miasto pochwaliło się już oficjalnym logo, które będzie towarzyszyć wydarzeniu. „Zawijasy” to wyraźnie nawiązane do lokalnej drużyny – New Orleans Pelicans. W zasadzie nie różni się wiele od loga z 2014. Weekend Gwiazd rozpocznie się 19 lutego w Smoothie King Center.

NBA: Durant o relacji z Westbrookiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here