NBA: Niewiarygodne! Curry trafiał nawet z ławki rezerwowych!

0
1270

Steph Curry jest w wielkiej formie! Pierwszą kwartę! samą pierwszą kwartę w meczu przeciwko Clippers zakończył z dorobkiem 25 punktów, a całe spotkanie z 45. Były też jednak sytuacje wyjątkowe kiedy trafiał niesamowite rzuty także spoza boiska! Oczywiście nie mogły być zaliczone, ale sami zobaczcie!

W pierwszym meczu sezonu, przeciwko Los Angeles Lakers, Stephen Curry zanotował triple-double 21 oczek, 10 zbiórek i 10 asyst. Trafił jednak tylko 5/21 z gry i 2/8 z dystansu.

W drugim po zaledwie 10 minutach meczu Steph przebił osiągnięcie z meczu przeciwko Lakers. Pierwszą kwartę spotkania przeciwko Clippers skończył z dorobkiem 25 punktów trafiając 9/9 z gry, 5/5 z dystansu i 2/2 z linii rzutów wolnych. Po raz 35. w karierze Steph w jednej kwarcie zdobył minimum 20 punktów. Zabrakło mu trzech oczek, by pobić swój rekord. Warriors prowadzili po pierwszej odsłonie 44:27.

Końcówka spotkania była bardzo zacięta i Steph znów popisał się skutecznością – w ostatnie dwie minuty zanotował 8 punktów i trafił trójkę, która dała Warriors prowadzenie, jakiego już nie oddali.

Curry zakończył mecz z dorobkiem 45 punktów (16/25 FG, 8/13 3PT) i 10 zbiórek.